גולשים! על פתרונות WIFI לעסקים

גם אם לפתע המזגן במשרד יפסיק לקרר, המעלית בבניין תתקע והמקרן בחדר הישיבות יושבת, תוכלו להמשיך לעבוד! עם זאת, האם תוכלו לדמיין יום עבודה ללא פתרונות WIFI? ומה לגבי חצי יום ללא אינטרנט או אפילו שעה אחת? 

אנחנו מנחשים כי רק המחשבה על זה מעוררת בכם בהלה וחוסר אונים. ואכן, ללא רשת אלחוטית, יהיה לכם קשה עד בלתי אפשרי לבצע משימות, לשרת לקוחות, להתייצב לפגישות אונליין והרשימה עוד ארוכה. 

לשמחתכם, אינכם צריכים להמר על איכות העבודה, אלא שתוכלו להבטיח אותה עם פתרונות וויפיי איכותיים לעסקים!

אילו פתרונות WIFI רלוונטיים לעסקים?

אז לא, אתם לא צריכים לדמיין אפילו בצחוק יום אחד ללא WIFI בעסק. מדוע? משום שהפתרונות של I SEE YOU מותאמים לכל עסק בהתאם למבנה הייחודי שלו, צרכיו ואתגריו! 

לפניכם, שלושה סוגים שונים של פתרונות שעשויים להתאים גם לעסק שלכם:

  1. הקמת תשתיות תקשורת לעסקים – משרד משופץ, שולחנות עבודה מרווחים, כיסאות מנהלים נוחים ומטבחון גדוש בנשנושים שווים – כל אלו חיוניים במשרד ותורמים משמעותית לחוויית העבודה שלכם ושל העובדים. עם זאת, כל אלו חסרי משמעות ותכלית כשאין במשרד תשתית תקשורת יציבה ועמידה. אי אפשר לדבר על תקשורת מבלי לדבר על פתרונות WIFI, שכן בזכותם ניתן לתקשר ברמה הפנים ארגונית, לנהל שיחות עם עמיתים עסקיים מחו"ל, לשרת לקוחות וליהנות מנוכחות אונליין היכן שרק תרצו.
  2. אינטרנט לאירועים עסקיים – אתם עתידים להפיק ולארח אירוע עסקי? הצלחה של אירוע מותנית בכמה דברים, אך מעל לכל – בתקשורת איכותית - אינטרנט לאירועים המוניים. ללא תקשורת פנים ארגונית "קולחת", שתורמת לסנכרון ותיאום בין הגורמים השונים, הצלחת האירוע מוטלת בספק. מכאן, שפתרונות הווייפי לאירועים עסקיים - הכרחיים! כמו כן, פתרונות הוויפי לא רלוונטיים רק לתהליך ההקמה של האירוע, אלא גם לאירוע עצמו. במידה והאירוע הינו פסטיבל מוסיקה בינלאומי לדוגמא, הרי שה-WIFI אמור לשרת עוד מאות, אלפים ועשרות אלפים של משתמשים. ביניהם: האומנים המופיעים וצוות ההפקה שלהם, אנשי האבטחה במקום, קהל המבקרים, הספקים שיעבדו בפסטיבל וכן הלאה.
  3. תקשורת אלחוטית בחניונים – לנתק את השיחה כשאתם נכנסים לחניון? זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר – מתקדמת יותר וכזו שהולמת יותר את 2021, היא פתרונות WIFI לחניונים. אתם אולי לא "קולטים", אך תוכלו "לקלוט" גם כשאתם נמצאים בתוך החניון. מעבר ליכולת שלכם ליהנות מתקשורת רציפה בחניון, הרי שהתכלית העיקרית היא בעיקר בטיחות. האפשרות להעלות על הקו כל אדם גם כשאתם נמצאים בחניון תת קרקעי, מעצימה את תחושת הביטחון האישי – בטכנולוגיית "WIFI CALLING"

מעוניינים לחדש את תשתית התקשורת בבית העסק?

חשוב לכם שהעובדים יוכלו לשמור אתכם על הקשר גם כשהם יורדים לקומה מינוס 4? אתם עתידים להפיק אירוע ורוצים להבטיח חווית גלישה מעולה, רציפה ואיכותית לכל המעורבים בו? 

אנחנו ב-I SEE YOU  רואים אתכם, ומתאימים פתרונות איכותיים בהתאם לצרכים הייחודיים ולתקציב העומד לרשותכם. לפרטים נוספים אודות פתרונות WIFI, התקשרו – 09-958-2627