אבטחה אנליטית לישובים

לא מעט ישובים בארץ סובלים ממכה של פריצות וגניבות. לא פעם ניידות הביטחון לא מצליחות למנוע את מעשי הפריצה, דבר שמוביל לתחושה קשה של חוסר ביטחון ודאגה מוגברת. אנשים רבים מתקשים לישון בלילה, מתוך המחשבה כי הם עלולים להפוך לקורבן למעשה פריצה או תקיפה. הדבר נכון במיוחד בישובים מבודדים יחסית, שנוטים לסבול יותר מפריצות וגניבות. לכן חשוב להיעזר בשירותיה של חברה מקצועית ואמינה, שתוכל לספק לכם את הפתרון המתקדם והיעיל ביותר בתחום. באמצעות אבטחה אנליטית לישובים תוכלו להחזיר את תחושת הביטחון וללכת לישון בראש שקט. מדובר על מערכת שמסוגלת לזהות מעשי פריצה ולהתריע עליהם בזמן אמת. הדבר מגביר משמעותית את תחושת הביטחון של התושבים וכמובן מקטין את כמות הפריצות.

אבטחה אנליטית לישובים – נקודות שחשוב להכיר

לא מעט אנשים מוכנים להשקיע ברכישה והתקנה של מצלמות אבטחה איכותיות ואמינות. מדובר על מצלמות אבטחה המוצבות בתוך הבית ומחוצה לו, במטרה להרתיע פורצים וגנבים וכמובן לצפות בחומר המוקלט, במידת הצורך. הצילומים יכולים לסייע למשטרה לאתר את הפורצים ולהחזיר לכם את הציוד שנגנב. רבים בוחרים להתקין מספר מצלמות אבטחה שונות, מאחר והדבר תורם לתחושת הביטחון. אומנם המצלמות אכן מסייעות להרתיע פורצים ומאפשרות לצלם אותם בשעת מעשה, אך הן אינן מסוגלות להתריע על הפריצה בזמן אמת. לעומת זאת, אבטחה אנליטית לישובים מבוססת על הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, שנועדה למנוע מראש את מקרי הפריצה ולעצור את העבריינים בשעת מעשה. 

אבטחה אנליטית לישובים – טכנולוגיה המבוססת על בינה מלאכותית

מערכת אנליטיקה והתרעה המבוססת על בינה מלאכותית יכולה להתאים לכל ישוב ולכל מושב. לעומת מצלמות אבטחה רגילות, המסוגלות לתעד את הנעשה במקום, מערכת אנליטיקה מסוגלת להתאים את עצמה לאתגרים הייחודיים של המקום. ניתן להגדיר את המערכת כך שתתריע על כל אדם חשוד שמסתובב באזור בתי התושבים, או לחילופין, אדם המנסה להיכנס דרך החלון או לפרוץ את הדלת. ניתן להגדיר את מקרי החירום השונים ולגרום למערכת לשלוח התרעות בזמן אמת. הדבר יכול להקטין משמעותית את מעשי הפריצה בישוב, למנוע פריצות לבתים או פריצות לרכבים וכמובן להימנע מגניבה של ציוד יקר ערך. המערכת שולחת התרעה או הקלטה של האירוע למספרי הטלפון הרלוונטיים, במטרה לוודא כי תישלח ניידת ביטחון למקום האירוע. 

אנו בחברת iSeeYou נשמח לספק לכם פתרון אבטחה אנליטית לישובים. אנו מתמחים במתן פתרונות תקשורת וביטחון ונשמח להתאים את הפתרון האידיאלי ביותר לצרכי הישוב שלכם. אנו מתמחים בהתאמת פתרונות אבטחה מתקדמים ויעילים ובהקמת תשתיות תקשורת איכותיות ועמידות. אנו מספקים שירות בכל חלקי הארץ ומקפידים תמיד על עמידה בזמנים ובמסגרת התקציב שנקבעה מראש. אצלנו תמצאו את הפתרונות המתקדמים ביותר, המבוססים על הטכנולוגיה החדשנית והיעילה ביותר בתחום. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף צרו קשר, ונשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ובכל בעיה!