מערכת לספירת קהל – הפתרון המושלם לאירועים בתקופת הקורונה!

ביחס לעולם, ישראל מתמודדת עם נגיף הקורונה בצורה פנומנלית. ישנם אלו שאף מעידים כי הם הספיקו לשכוח איך נראו החיים תחת ההגבלות והסגרים. 

השגרה מבורכת וטעמה מתוק וממכר, אך לא ניתן להתעלם מהעובדה כי הנגיף, עדיין כאן.

נכון לכתיבת שורות אלו, אין הגבלות חדשות וגם התווים – הירוק והסגול, לא צפויים לשוב לחיינו. עם זאת, אתם, בעלי מתחמי האירועים, צריכים לנקוט באמצעי זהירות – עבורכם ועבור קהל האורחים שלכם. 

אין לכם יכולת למנוע בצורה מוחלטת הדבקות, אך יש לכם שליטה מלאה על מניעת התקהלויות. אנחנו ב-iSeeYou, שמחים להציע לכם התקנה של מערכת לספירת קהל. איך היא תוכל לסייע לכם?

מערכת לספירת קהל – מדוע היא חיונית למתחמי אירועים?

התקווה היא שלמרות מקרי ההדבקה החדשים בישראל, לא תצטרכו להגביל מחדש את כמות האורחים במתחמים שלכם. 

ולמרות זאת, חשוב שתהיו ערוכים ומכונים לכל תרחיש שלא יהיה. אז מהו הערך המרכזי שהמערכת מספקת לכם?

  • מניעת התקהלות – המקום שלכם יכול לארח כ-300 אנשים בו זמנית? מערכת הספירה תעקוב אחר כניסת האורחים, ותספק לכם מידע בעל ערך שתכליתו למנוע התקהלות שעלולה לסכן את שלומם.

  • שמירה על החוק – מבלי להכיר אתכם, אנחנו מנחשים כי אתם מכבדים את החוק ומעוניינים לשמור עליו. לסמוך על ספירה ידנית – זו אפשרות. עם זאת, אפשרות טובה יותר היא להפקיד את ספירת הקהל "בידיה" של המערכת המתקדמת. כך, אתם יכולים לשלול כל חשש כי תעברו על החוק, תקבלו קנס או חלילה צו סגירה.

חשוב להדגיש: מערכת לספירת קהל רלוונטית למתחמי אירועים בכל מקרה, גם ללא קשר לקורונה. כידוע, המתחמים – הפתוחים והסגורים, מורשים לארח עד X אורחים בהתאם לגודל ומגבלות המקום – זה חלק מרישוי העסק שלכם. באירועים עם רשימת מוזמנים סגורה, עוד ישנו צפי כמה אורחים עתידים להגיע. עם זאת, באירועים פתוחים, עליכם לעקוב אחר קצב כניסת האנשים וכל עוד יהיה צורך, להגביל את הכניסה אל המתחם. מערכת ספירת קהל תספור עבורכם ותעבוד בשבילכם!

מערכת ספירת קהל באירועים עסקיים – מהי חשיבותה?

כבעלי מתחמי אירועים, תוכלו לספק ללקוחותיכם העסקיים מידע שערכו רב: כמה אורחים הגיעו בסופו של דבר לאירוע שלהם? ישנם אירועים שהמוטיבציה להפקתם היא כלכלית. לדוגמא: כנסים מקצועיים, הרצאות ותערוכות גדולות. 

בסוף האירוע, סביר כי המארגנים ירצו לדעת אם השקעתם הניבה פירות, אם הם אכן הצליחו לכבוש את מטרותיהם ובהתאם להפיק לקחים לאירועים הבאים. 

מנתון כדוגמת מספר האורחים שהגיעו פיסית לאירוע העסקי, ניתן לחלץ מידע רב – מיעילותו של קמפיין הפרסום ועד אטרקטיביות המרצים באירוע.

המידע הזה,  שתוכלו לספק הודות למערכת ספירת קהל, יעניק ללקוחותיכם ערך מוסף, ולכם - בידול עסקי משמעותי! 

לפרטים נוספים אודות התקנת מערכת לספירת קהל עם iSeeYou, התקשרו כעת ונשמח לסייע – 09-9582627