אינטרנט עסקי לאירוע

היה שווה לחכות? ועוד איך! אחרי שנה לא פשוטה ונטולת אירועים, גם אתם יכולים לשוב לארח ולהתארח! כמארחים, הרי שאינכם צריכים להטריד עצמכם בדבר, אלא רק ליהנות. וכמארחים? חשוב לכם להפיק אירוע בסטנדרט הגבוה ביותר! כידוע, הפקה מקצועית נשענת על עשרות ולפעמים גם על מאות פתרונות שונים. לכל אירוע, בהתאם למאפייניו, משודכים פתרונות ספציפיים. ובכל זאת, לא משנה מה אתם חוגגים, היכן אתם חוגגים ואת מי אתם מזמינים לחגוג, הרי שיש לכם צורך בפתרון בסיסי שתמיד רלוונטי - אינטרנט עסקי לאירוע.


אינטרנט עסקי לאירוע מלווה אתכם לאורך תקופת ההפקה, בשיאו של האירוע ובפירוק האירוע. אינטרנט איכותי וראוי לאירוע שלכם נשען על שלושה דברים:

  • אינטרנט זמין, מהיר ויציב 
  • הרשאות והגבלות בהתאם לצורך
  • ציוד תקשורת מאובטח


אינטרנט לא עוצרים על מהירות גבוהה. ואירוע?

 אינטרנט לעולם לא יעצרו על מהירות, אלא להפך: ככל שהוא יהיה מהיר יותר, כך שביעות הרצון ממנו (ומהאירוע), תהיה גבוהה יותר. עם זאת, אירוע שבו מערך התקשורת והאינטרנט איטיים, עלול לגרור תגובות זועמות ולפגוע בחווייתם של כל הנוגעים בדבר. אינטרנט עסקי לאירוע שאינו מאופיין במהירות גבוהה, יהיה כמעט חסר תכלית. 

אנחנו ב-iSeeYou שמים דגש רב על איכות הפתרון, תוך התאמתו המלאה לצורכי ההפקה (ממספר העובדים ועד התקציב) וסוג האירוע:

  • בחירת "הפתרון" המתאים והנכון לכם ביותר – אינטרנט קווי/סיב אופטי
  • פריסת נקודות התקשורת בהתאם לצורכי האירוע
  • הצבת אנטנות אלחוטיות במקום ועוד...


אינטרנט עסקי לאירוע – מדוע הרשאות והגבלות צריכות לעניין אתכם?

האינטרנט הוא סוג של משאב באירוע שכולם רוצים "לנגוס" בו. על מנת שצוות ההפקה לא יישאר "רעב", חשוב לתכנן מראש את גודלו של "הביס" שיקבל כל אחד באירוע. שליטה מלאה על ההרשאות וההגבלות בנושא האינטרנט, מאפשרת לכם לתכנן בצורה מושכלת מהו "נתח" האינטרנט שיקבל הקהל/אורחים, המציגים/האומנים, צוות ההפקה, חברת האבטחה, הספקים המתפעלים את האירוע וכיוצא בזה.


לדוגמא: נניח ואתם מפיקים מופע מוסיקלי של אמן גדול. כמפיקים, עליכם להתחשב בכל הגורמים המעורבים ולקבל החלטות באשר להרשאות וההגבלות:

  • חשוב מאד שלאמן המופיע ולצוות שלו יהיה אינטרנט מהיר (הוא יכול להיות מוגבל, אך חשוב שיהיה מהיר).
  • הקהל לעומת זאת מגיע לצפות במופע, כך שחיבור לאינטרנט במקרה זה קצת פחות קריטי (שימו לב כי עדיין חשוב לאפשר גישה לאינטרנט, אך ניתן להסתפק במהירות בינונית). 
  • במידה והמופע מועבר ב-LIVE בערוץ היוטיוב של האמן, הרי שחשוב שלא להגביל את המהירות. המוטיבציה היא להעביר מופע לייב באיכות הגבוהה האפשרית ביותר לקהל הצופים בבית.

כל המוצרים והשירותים שאנו מספקים, מאובטחים. ציוד מאובטח מבטיח לכם ראש שקט ותורם באופן ישיר להצלחת האירוע.
לפרטים נוספים אודות פתרונות אינטרנט עסקי לאירוע, פנו אלינו כעת ונשמח לסייע – 09-9582627