יתרונות מצלמות אבטחה במעגל סגור לעסק

סביר כי גם אתם נחשפתם לפחות פעם אחת לסרטונים ברשת המתעדים גניבות: טכנאי "שאסף" על הדרך סמרטפון של לקוח מביתו, גניבות מתוך תיקים בעמדת המתנה לכספומט ואפילו גניבה של לקוחות מתוך בתי עסק שבו הם "לקוחות קבועים". נוכחות המצלמות משפיעה באופן ישיר על התנהגותם של השוהים בעסק:

מהעובדים, דרך הלקוחות ועד המבקרים המזדמנים.

מצלמות אבטחה במעגל סגור הן כיום סטנדרט בסיסי, אליו נצמדים בעליהם של עסקים קטנים וגדולים כאחד. האם המצלמות יכולות להפחית את היקפי הגניבות ומדוע הן נחוצות דווקא בשגרת הקורונה?

גניבות מעסקים, פריצות אל עסקים – עד כמה התופעה נפוצה?

אמנם לא מדובר על נוסחה מדעית, אך לרוב כנופיות הפורצים יעדיפו לפרוץ אל בתי עסק. הסיבה: בעסקים ישנו רכוש יקר יותר ובכמויות גדולות יותר (מחשבים, מוצרי חשמל, טאבלטים, כספות וכיוצא בזה). כבית עסק, התקנת מצלמות אבטחה יכולה לסייע לכם:

  • המון פעמים המצלמות מרתיעות כך שנחסך מכם הכאוס, שיבוש השגרה והחדירה אל המרחב הפרטי שלכם

  • במידה ואכן התרחשה פריצה לעסק, תוכלו להעביר את החומרים למשטרה שתפעל לתפיסת הפורצים

התמודדות עם תופעת הגניבה ממעסיקים

בחרתם בפינצטה את הצוות שעובד אתכם ובשבילכם. עם זאת, לעתים גם אתם מגלים כי ישנם אלו שלא ראויים לאמון שנתתם בהם. כמעסיקים, אינכם נדרשים לתפקד כ"שוטרים", אך בהחלט מומלץ גם לכם להתקין מצלמות אבטחה במעגל סגור. מדוע? משום שהן משפיעות על התנהגות העובדים - לטובה.

חשוב להדגיש כי מרבית העובדים נאמנים למעסיקים ולחברה בה הם עובדים. עם זאת, ישנם עובדים שמסיבות שונות פועלים בצורה שאינה מוסרית – מגניבת רכוש מבית העסק ועד דיווחי נוכחות שקריים. מצלמות אבטחה כאמור חיוניות גם במקרים בהם אכן התרחשה גניבה, אך גם לטובת הרתעה.

"יש צורך במצלמות אבטחה לעסק בימי קורונה?"

במידה רבה, אולי אפילו יותר מימי השגרה. נגיף הקורונה מאלץ פרטיים ועסקיים להסתגל למציאות חדשה. אבטחת העסק שלכם רלוונטית בכל מקרה, אך בעיקר בימים אלו:

  • במידה ומרבית העובדים הוצאו לחל"ת או עובדים מהבית, הרי שאין תנועה בעסק. ישנם אלו המנצלים זאת, ובוחרים לפרוץ לעסקים בידיעה כי אין מי שיעצור בעדם. מצלמות האבטחה יכולות להרתיע, או במקרים אחרים לסייע לכם ולכוחות המשטרה לעלות על זהותם של הפורצים.

  • אתם בבידוד והעובדים שלכם בעסק? למרות האמון המלא שאתם נותנים בהם, מצלמות האבטחה מאפשרות לכם להיות נוכחים בעסק גם כשאתם לא נמצאים בו פיסית. הודות למצלמות, תוכלו להעיר את תשומת לבם של העובדים לדברים מסוימים – מלקוחות שלא מקבלים שירות ועד נוכחות של אדם שכוונותיו נראות לכם לא טהורות.

פתרונות אבטחה של I SEE YOU – לשגרת עבודה שקטה ורגועה יותר לכם ולעובדים שלכם. אנו מתחייבים על עמידה בלוחות הזמנים כפי שנגדיר אותם יחד, תוך עמידה בתקציב העומד לרשותכם. לפרטים נוספים אודות התקנת מצלמות אבטחה בעסק, פנו אלינו – 09-9582627