איך מערכת לספירת אנשים עובדת?

מערכת לספירת אנשים יכולה לשמש למגוון רחב של שימושים שונים, החל מספירת קהל באירועים המוניים ועד לספירת אנשים במועדונים, ברים, אצטדיונים, מרכזי קניות וכדומה.

 מדובר על מערכת חשובה וחיונית, שיכולה להיות נחוצה במקרים של אירועים הומי אדם, המוגבלים בכמות האנשים בשל רישוי המשטרה. 

כמו כן, המערכת משמשת גם לצרכי בטיחות, מאחר והיא סופרת את כמות האנשים המצויים בבר, במועדון או באולמות האירועים השונים, במטרה למנוע צפיפות יתר ומקרי אסון במקרה של שריפה או אירוע בטחוני. 

יש לזכור כי כל מבנה מוגבל בכמות האנשים המקסימלית שהוא רשאי להכיל, בהתאם לרישיון העסק שלו, במטרה לשמור על בטיחות האנשים ולמנוע מצבי דוחק מסוכנים.

מה חשוב לדעת לגבי מערכת לספירת אנשים?

מערכת לספירת אנשים נועדה לא רק לשמור על בטיחות הלקוחות שלכם או לצורך עמידה בתקני הרישוי של העסק שלכם, אלא גם לצרכי לימוד ובקרה. 

כל בעל עסק יכול ללמוד מהמערכת לגבי התנהגות הלקוחות שלו ולחשב את יחס ההמרה בין מספר הלקוחות שנכנסו לבית העסק, לבין נפח המכירות באותו היום. 

המערכת יכולה לסייע בקבלת החלטות עסקיות שונות, החל מהצורך לתגבר את העובדים בחנות ועד לסידור נבון ומושכל יותר של המוצרים השונים בחנות. 

באמצעות המערכת ניתן ללמוד לגבי שעות העומס בבית העסק ולמצוא את הפתרונות המתאימים ביותר, על מנת להתמודד עם העומס בצורה הרווחית ביותר עבור העסק שלכם.

 המערכת מספקת גישה מלאה מרחוק, כך שניתן לעקוב אחר התוצאות 24/7 ולהפיק דוחות שונים, במטרה לקבל מידע עדכני בזמן אמת, שיוכל לסייע לכם לקבל החלטות עסקיות נבונות ורווחיות יותר.

מערכת לספירת אנשים – כיצד היא עובדת?

מערכת לספירת אנשים מורכבת ממספר מצלמות לספירת אנשים, המוצבות במספר כניסות ודלתות במקום הרלוונטי עבורכם. 

כל המצלמות מחוברות לשרת, שיודע לעבד את האינפורמציה שמגיעה מכל מצלמה ולבצע אינטגרציה מכלל המצלמות שמחוברות אליו. המערכת מסוגלת להפיק דוחות עדכניים, המאחדים את כלל הנתונים, המגיעים מכל המצלמות במקום. 

מערכת מסוג זה יכולה להתאים לכל סוגי האירועים, כולל פסטיבלים, אירועי ספורט, אירועי תרבות, הופעות של אמנים שונים וכדומה. 

מומלץ להתייעץ עם אנשי מקצוע מהתחום, על מנת לבחור את סוג המערכת המתאים לצרכים שלכם. 

ישנו הבדל בסוג המערכת ובכמות המצלמות הנדרשות עבור אירועים המוניים שמתקיימים תחת כיפת השמיים, לבין אירועים המתקיימים באולם אירועים, תיאטרון וכדומה. 

חברה שמתמחה בתחום תדע להתאים עבורכם את האופציה המתאימה ביותר, במטרה להבטיח יעילות מקסימלית ולחסוך לכם בהוצאות מיותרות.

אנו ב- iSeeYou נשמח לספק לכם מערכת לספירת אנשים בסטנדרטים הגבוהים ביותר. אנו מתמחים בתחום של פתרונות תקשורת וביטחון ונשמח להתאים את המערכת האידיאלית ביותר לצרכים שלכם. אצלנו תמצאו את הפיתוחים הטכנולוגיים המתקדמים ביותר, לצד יחס אישי ושירות ברמה הגבוהה ביותר. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!