איך מתמודדים עם מכת גניבות מאתר בניה?

זה לא שאתם לא מודעים למכה, אלא שאתם פשוט לא יודעים מהי הדרך היעילה ביותר להתמודד איתה. אנחנו ב- iSeeYou מזמינים אתכם להתקין מצלמות אבטחה באתר הבניה שלכם, באמצעותן תוכלו להתמודד עם גניבות מאתר בניה.

גניבות מאתרי בניה – עד כמה הן נפוצות?

גניבות באתרי בניה הן נפוצות עד מאד. הנטייה הטבעית היא להאמין כי לגנבים אין מה לחפש באתרי בניה: הם לא מאוכלסים ולא מאובזרים כך שאין ממש מה לגנוב מהם. בפועל, כנופיות הגנבים מתעניינות מאד באתרי הבניה, ואם לדייק: בחומרי הבניין. וכך, ישנם גנבים שפורצים לאתרי בניה וגונבים שקי חול, ברזלים וציוד עבודה יקר. התקנת מצלמות אבטחה תספק לכם תיעוד מלא מהמתחרש באתר הבניה, כך שבמידה ואכן נוצר נזק לרכוש שלכם, תוכלו לפעול בהתאם. 

גניבות מאתר בניה – כשפועלים גונבים מהקבלנים

אתם נותנים אמון מלא בצוות הפועלים הנאמן שלכם, וכך זה צריך להיות. עם זאת, סביר כי גם אתם שמעתם על גניבות של עובדים ממעסיקיהם. חשוב שתשקפו בפני הצוות שעובד בעבורכם כי אתם מאמינים בו, אך באותה נשימה אסור לכם לוותר על השכרת מצלמות אבטחה לאתר הבניה. המצלמות מרתיעות ומשפיעות על התנהגותם והתנהלותם של העובדים שלכם, גם בפן המוסרי. המשמעות היא שגם אם עלה בראשו של אחד הפועלים הרעיון לגנוב, סביר כי הוא לא יוציא אותו לפועל.

פיקוח על נהלי העבודה באמצעות מצלמות אבטחה

גם אם היו לכם עיניים בגב, לא הייתם יכולים לפקח באופן מלא על כל העובדים. אז נכון, ישנו מנהל עבודה שתפקידו לפקח בעבורכם על העובדים ולהבטיח כי הם שומרים על נהלי העבודה. עם זאת, גם נוכחותו באתר הבניה לא מספיקה. התקנה של מצלמות אבטחה באתר הבניה מאפשרות לכם לעקוב בכל שניה אחר המתרחש באתר ולהימנע מגניבות מאתר הבניה. גם כשאינכם נמצאים פיסית באתר הבניה, תוכלו מהמשרד שלכם לתצפת על העובדים, ולהעביר פידבקים למנהל העבודה הנמצא באתר. לדוגמא:

  • העובדים באזור X לא חובשים קסדה
  • העבודה על הגובה מתבצעת שלא על פי ההנחיות
  • יש לחדד את נהלי הבטיחות באופן מידי וכן הלאה...


חשוב להדגיש: במקרה ואכן התרחש אירוע חירום (מכל סוג), התיעוד מהמצלמה יהיה לעדות האמינה והאובייקטיבית ביותר.

"מצלמות אבטחה יכולות למנוע גניבות?"

אי אפשר להתחייב על זה באופן חד משמעי, אך בגדול – התשובה היא שכן. הגנבים קצת יותר מתוחכמים ממה שכנראה נדמה לכם, וסביר מאד כי הם לא יסתכנו בפריצה לאתר בניה שמותקנות בו מצלמות. מטרתם של הגנבים היא כמובן לגנוב, ולא להיתפס. המצלמות מרתיעות את הגנבים ומבריחות אותם מאתר הבניה שלכם. 

ניתן להתמודד עם גניבות מאתר בניה באמצעות התקנת מצלמות אבטחה! אנו נלמד את אתר הבניה והחולשות שלו, נאפיין את הצורך המלא שלכם ונציע גם לכם פתרונות אבטחה מתקדמים בגבולות התקציב שלכם. לפרטים נוספים, התקשרו – 09-9582627