חוזרים לחגוג עם פתרונות תקשורת לאירוע

אמנם היה עליכם לדחות את ימי הגיבוש, הכנסים המקצועיים, השקות המוצרים, התערוכות הגדולות והמופעים, אך כעת – אתם חוזרים ובגדול! כידוע, אירוע מוצלח מותנה בהפקה מוצלחת. לנו ב-I SEE YOU מגוון פתרונות, כלים ומוצרים שיקלו עליכם את מלאכת ההפקה, יעצימו את חווייתכם וישביעו את רצונם של האומנים/אורחים באירוע. 

מערכות יחסים קמות ונופלות על תקשורת? כך גם אירועים! ולכן, אנו שמחים להציע לכם מגוון פתרונות תקשורת לאירועים – קטנים וגדולים. אנו מכירים בכך שלכל אירוע מאפיינים שונים – גודלו, המקום בו הוא נערך, תכליתו וקהל היעד שלו. מסיבה זו, אנו מתאימים סל פתרונות ייחודי ובהתאמה אישית – לכל אירוע ולכל לקוח! 

פתרונות התקשורת שלנו מותאמים אישית – ללקוח ולאירוע. חשוב להדגיש כי אנו לא מספקים רק את "המוצר" הסופי, אלא ששירותנו כולל את הקמת התשתית בשטח בהתאם למאפייני האירוע וצורכי הלקוח. לדוגמא:

  • פריסת אנטנות WIFI – בהיכל האירוע ומחוצה לו (לטובת גישה נרחבת לאינטרנט)
  • פריסת תשתית של כבלי אינטרנט 
  • פריסת נקודות תקשורת ועוד...

הפקה מקצועית מתחילה עם פתרונורת לאירועות תקשורת לאירוע

במידה וגם אתם חוגגים אירוע – מתערוכה מקצועית ועד אירוע השקה למוצר הדגל החדש שלכם, גם לכם יש צורך במגוון פתרונות תקשורת. במקרים רבים, מארגני האירוע (לצורך העניין – אתם, כבעלי העסק), מקימים משרד/מטה שכל תכליתו הפקת האירוע. באירוע כמו כנס או תערוכה לדוגמא, ישנה עבודת הפקה רבה הכוללת בין היתר:

  • גיוס חסויות
  • מכירת הכנס/תערוכה
  • תיווך בין גורמי ההפקה השונים 
  • מענה למיילים, הפצת ניוזלטרים 
  • עדכון אתר התערוכה/רשות חברתיות וכן הלאה...


"מוצר התקשורת" הבסיסי ביותר הוא כמובן האינטרנט. תקשורת רציפה (בתוך ההפקה ומחוצה לה), שיווק ופרסום, הוצאת תהליכים לפועל, תיווך בין גורמים שונים, עבודה עם ספקים – כל אלו מותנים בחיבור זמין לאינטרנט. 

את מי משרתים פתרונות התקשורת ביום האירוע?

לפני האירוע, פתרונות תקשורת לאירוע רלוונטיים רק למארגנים. עם זאת, ביום האירוע, פתרונות התקשורת תורמים לעיצוב חוויתם של הנוכחים בו. במידה ואתם מארגנים כנס מקצועי גדול לדוגמא, הרי שאחריותכם כמארגנים היא לדאוג לאינטרנט – גם למציגים ולמבקרים. אתם יכולים לדמיין לעצמכם מה תהיה תגובתו של הקהל כשיגלה שאין חיבור לאינטרנט בהיכל התערוכה/חיבור איטי מאד...

בנוסף, חשוב להדגיש: פתרונות תקשורת לאירוע תורמים גם ליחסי הציבור של האירוע. לדוגמא: בתערוכות ובאירועי מוסיקה גדולים, נהוג להקצות במתחם חללי עבודה לעיתונאים. אינטרנט זמין ומהיר, מאפשר לעיתונאים להפיץ ידיעות ועדכונים מהאירוע – בזמן אמת וללא עיכובים. 

ומי אחראי על הרשאות ומהירויות? אתם כמובן!

ישנם בעלי אירועים/עסקים המביעים את חששם, וגם בצדק: "אם אאפשר חיבור לאינטרנט לכל המבקרים, התקשורת בין גורמי ההפקה השונים עלולה להיות מוגבלת". אנחנו ב-I SEE YOU מתאימים את הפתרונות השונים אליכם! ומה זה אומר? שאנו מתאמים מולכם ציפיות באופן מלא. כך לדוגמא: ניתן להגדיר הרשאות ומהירויות שונות – לצוות ההפקה, לצוות המלווה את האומן המופיע, המציגים בתערוכה, המבקרים/קהל וכן הלאה.

במעמד איתור הצורך ועם למידת אופי האירוע וצורכי ההפקה, נוכל להתאים לכם את הפתרונות האידיאלים בעבורכם – מהזמנת סיבים אופטיים ועד פריסת האנטנות האלחוטיות. לפרטים נוספים אודות פתרונות תקשורת לאירוע, התקשרו – 09-9582627