מצלמות אבטחה לבר - ארגון נכון

אין ספק כי מצלמות אבטחה לבר נחשבות למוצר חובה שלא ניתן לוותר עליו, מאחר וכולנו מבינים כי בית עסק שמוכר אלכוהול נמצא בסיכון גבוה יותר לפריצות, וונדליזם ומהומות. 

כמו כן זו דרישת משטרה לרישוי עסקים – בכל מקום בו מגישים אלכוהול יש להתקין מצלמות אבטחה שעומדות בדרישות הרישוי, יש לזכור כי בדיוק כמו כל עסק אחר, ישנו צורך לבקר ולעקוב אחר המתרחש במקום, לכן מצלמות אבטחה המחוברות לרשת האינטרנט יכולות להוות את הפתרון המושלם ביותר. 

מדובר על מצלמות דיגיטליות המוצבות במיקומים שונים, במטרה לכסות את כל פני השטח. 

המצלמות יכולות להיות מחוברות באמצעות רשת הווייפיי לסמארטפון שלכם, דבר שיאפשר לכם לעקוב אחר המתרחש בבר בכל זמן ומכל מקום. 

תוכלו לצפות בצילומים בזמן אמת, או לחילופין, לשלוף בקלות ובמהירות צילומים ישנים יותר, בהתאם לתאריך ולשעה הרצויים.

מצלמות אבטחה לבר – כיצד להבטיח לעצמכם את הפתרון האידיאלי ביותר?

על מנת להבטיח לעצמכם מצלמות אבטחה איכותיות ואמינות חשוב לפנות מראש לחברה מקצועית ומוכרת המתמחה בתחום. 

חברה מסוג זה תוכל לספק לכם שקט נפשי, מאחר ונציגיה יוכלו לספק לכם את הפתרון המקיף ביותר לבר שלכם, הן מבחינת דרישות הרישוי של משטרת ישראל והן מבחינת יעילות לצרכים שלכם בעסק. 

מעבר לשימוש במספר סוגים שונים של מצלמות אבטחה, המותאמות באופן מושלם לצרכי הבר שלכם, תוכלו ליהנות גם מהתקנה מקצועית ואמינה של המצלמות ולהבטיח לעצמם כיסוי מושלם של כל פני השטח. 

עובדי החברה יבחרו את המצלמות המושלמות עבורכם, תוך כדי התחשבות בתקציב העומד לרשותכם. לכן סוג וכמות המצלמות תלוי בגודל הבר ובתקציב שתהיו מוכנים להשקיע.

כיצד לבחור מצלמות אבטחה לבר?

ישנם שיקולים רבים לבחירת סוג מצלמות האבטחה לבר שלכם, אך לרוב מומלץ לבחור במצלמות דיגיטליות על פני מצלמות אנלוגיות. 

מצלמות דיגיטליות אינן מצריכות תשתית ישירות למקליט NVR, לכן תוכלו להציב את המצלמות במיקומים שונים ומרוחקים. 

מדובר על פתרון משתלם ומהיר יותר, שאינו מצריך התקנה מסורבלת והוצאות נלוות. 

תוכלו לצרף כמות בלתי מוגבלת של מצלמות למערכת וכמובן לצפות בצילומים באמצעות הסמארטפון שלכם. 

ניתן לשלב מצלמות נסתרות, על מנת לעקוב אחר העובדים ולמנוע גניבות ואובדן עסקי. בנוסף, מומלץ להשקיע במצלמות בעלות ראיית לילה, מאחר ותנאי התאורה בבר נחשבים ללקויים. 

ניתן להציב מצלמות בכניסה וביציאה מהמקום, לצד מצלמות מעל הקופה וכמובן מצלמות נוספות שיכסו את כל שטח הבר. מומלץ לבחור במצלמות איכותיות בעלות רזולוציה טובה ואיכות צילום מצוינת.

אנו בחברת iSeeYou נשמח לספק לכם מצלמות אבטחה לבר בסטנדרטים הגבוהים ביותר, העונים על דרישות הרישוי לעסק שלכם לפי הנחיית משטרת ישראל, אנו מספקים מגוון רחב של פתרונות אבטחה לעסקים ונשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי הפתרון המושלם ביותר לצרכי הבר שלכם. 

אנו מספקים שירות בכל חלקי הארץ ונשמח להגיע אליכם על מנת לבחון את השטח ולתכנן את מערך האבטחה האידיאלי ביותר עבורכם. אצלנו תמצאו את המצלמות המתקדמות והאיכותיות ביותר, לצד יחס אישי ועמידה בתקציב ובלוחות זמנים שנקבעו מראש. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!