יש מי ששומע אתכם! ליסינג תקשורת אלחוטית לחניון

 אנחנו מנחשים כי גם אתם, כמו עוד רבים, לא מצליחים "לקלוט" דבר אחד: איך בשנת 2021 אין קליטה סלולארית בחניונים? ואכן, במרבית החניונים בישראל – בבנייני המגורים, והמשרדים לא קיימת התשתית המאפשרת תקשורת סלולרית בחניון.


רגע לפני שגם אתם מנתקים שיחה ומתנצלים בפעם המי יודע כמה "אני מוכרח לנתק, אני נכנס לחניון!", חכו: אנחנו ב-iSeeYou , שמחים להציע לכם פתרונות חכמים שיאפשרו לכם לתקשר גם מתוך החניון. 

אנו מספקים לכם מוצר שלם הכולל ציוד, התקנה אחריות, שירות ואחזקה - שירות ליסינג תקשורת אלחוטית לחניון! 

היתרונות הבולטים של תקשורת אלחוטית:

  • אתם יכולים לנהל שיחות ולגלוש באינטרנט גם כשאתם נמצאים בקומה 2-
  • אפשרות התקשורת מהחניון תורמת משמעותית לתחושת הביטחון האישי
  • וכן, חוויית השימוש שלכם מהחניון – מתעצמת


המערכות? שלנו. השקט הנפשי? שלכם!

מצד אחד, אתם מברכים על החניון שחוסך לכם המון זמן על חיפושי חנייה. מצד שני, חניון עלול להיות מקום לא ממש סימפטי (וזהו עוד תיאור עדין למדי). העובדה היא שבמרבית החניונים לא קיימת התשתית המאפשרת תקשורת סלולרית, ומסתבר שיש מי שמנצל זאת. המציאות היא שבחניונים מתרחשים מעשי שוד ואיומים, כאשר הקורבנות חסרי אונים שכן אינם יכולים להזעיק עזרה. אז נכון, ליסינג תקשורת אלחוטית לחניון אמנם לא יכול לשנות את דרכם של אנשים לא מוסריים, אך הוא בהחלט מעצים את תחושת הביטחון האישית.


לבזבז את התקציב השנתי על פתרונות תקשורת בחניון? בוודאי שלא!

נתחיל ונדגיש כי ישנם מקרים, בהם נכון וכלכלי יותר לרכוש את פתרונות התקשורת, ולא לשכור אותם. עם זאת, במרבית המקרים פתרונות התקשורת במסלול ליסינג נוחים יותר ובעיקר – נגישים. ניקח לדוגמא ועד בית בבניין מגורים ממוצע, שמעוניין בפתרון של תקשורת אלחוטית לרווחת הדיירים. מיותר לציין כי רכישה והקמה של מערכת "מאפס" עולה המון כסף, מה שמייצר התנגדות רבה מצד מרבית הדיירים ("נסתדר גם בלי קליטה בחניון, העיקר שכספנו לא יתבזבז"). האם העלות הכספית היא סיבה לוותר על תקשורת אלחוטית בחניון? התשובה היא שלא! העלות של ליסינג תקשורת אלחוטית לחניון נמוכה משמעותית, וכך מנגישה את הפתרון החכם לכל מי שחפץ בו.


תחזוקה שוטפת למערכות התקשורת – באחריותנו!

כל מערכת, וכך גם מערכת התקשורת האלחוטית בחניונים, דורשת בתחזוקה שוטפת. כידוע, כל נושא התחזוקה רגיש מאד בבנייני מגורים ומשרדים, כאשר לא אחת מופנית אצבע מאשימה כלפי הוועד/חברת הניהול ("המערכת לא מתוחזקת כנדרש!", "לא מימשתם בזמן את תעודת האחריות!"). מאחר ומדובר על עסקת ליסינג, הרי שאינכם צריכים להטריד או להעסיק את עצמכם בשאלת התחזוקה. מי אחראי עליה? אנחנו כמובן! הדבר היחיד שאנחנו משאירים לכם לעשות הוא ליהנות מתקשורת רציפה, גם כשאתם יורדים לחניון.


לפרטים נוספים אודות ליסינג תקשורת אלחוטית לחניון, אתם מוזמנים לפנות אלינו כעת – 09-9582627