חשיבותן של מצלמות אבטחה לרישוי עסקים

בימים אלו אתם עומלים במרץ, תשוקה והתרגשות על העסק החדש שלכם? מבלי להכיר אתכם, אנחנו מעזים לנחש כי הצבתם לעצמכם מספר מטרות: להעניק שירות מעולה לקהל הלקוחות, לענות עם המוצר שלכם על הצורך של קהל היעד, לשנות לטובה את חיי המשתמשים אך מעל לכל – לקבל רישיון עסק. 

הפעלת עסקים הפועלים בענפי הבריאות, הדלק, החקלאות, הרכב, האבטחה ועוד, מותנית בקבלת רישיון.

בכדי לקבל את הרישיון, עליכם לעמוד בכמה תנאים, כאשר אחד מהם – התקנת מצלמות אבטחה לרישוי עסקים. 

בהתאם לעסק שאתם עתידים להפעיל, יהיה עליכם להתקין מצלמה או מספר מצלמות, המאופיינות בפונקציות ספציפיות. 

אנחנו ב-I see you, נשמח לסייע לכם לתכנן את מערך מצלמות האבטחה בעסק, כך שיתבססו בעבורכם התנאים לקבלת הרישיון לו אתם מייחלים.  

מצלמות אבטחה לרישוי עסקים – מהי חשיבותן?

התקנת המצלמות בבית העסק הינה תנאי סף לקבלת רישיון העסק. גם מבלי שהייתה חובת התקנת מצלמות, בעלי העסקים היו ממהרים לרכוש ולהתקין אותן בבית העסק. האם זה מפתיע? לא ממש. 

לפניכם, סקירה קצרה של יתרונות המצלמות, שתשקף בפנים מדוע הן נחשבות לאביזר חובה בעסק:

  • אבטחת העסק – לא במקרה המצלמות מתוארות כ"מצלמות אבטחה". תכליתן העיקרית היא לאבטח את העסק. מצד אחד, תפקידן הוא להרתיע ולמנוע אירועים חריגים. לדוגמא: הידיעה כי מותקנת מצלמה שמתעדת את המתרחש בעסק, עשויה לגרום לגנבים לחשוב פעמיים לפני שהם מבצעים את מעשיהם הלא מוסריים. מצד שני, הן מסייעות בתחקור / מציאת המעורבים באירוע החריג במידה ואכן התרחש כזה.
  • פיקוח עובדים – אתם לא נוכחים בכל יום בעסק שלכם? המצלמה כן! תוכלו לפקח באמצעותן על נוהלי העבודה ותפקוד העובדים מרחוק. המצלמות הופכות את העובדים מחויבים יותר – אליכם, ללקוחות ולעמיתיהם. קרה ובכל זאת התרחש אירוע חריג? תוכלו לצפות בחומרים המוקלטים ולתחקר אותו. 
  • שלום העובדים – בעולם אוטופי, לא הייתם צריכים לחשוש לשלומם של העובדים שלכם. עם זאת, לא ניתן להתעלם מהידיעות המדווחות חדשות לבקרים על תקיפות עובדים, איומים וכיוצא בזה. מצלמות האבטחה כאמור פעמים רבות מצליחות להרתיע. במידה והעובד יותקף חלילה ע"י לקוח/עובר אורח, החומרים המצולמים יאפשרו לגורמים הרלוונטיים לתפוס את המעורבים. 

כמה מצלמות אבטחה אתם צריכים בעסק?

על מנת לקבל את רישיון העסק, עליכם לעמוד בתנאים הנדרשים. באופן טבעי, לכל עסק מאפיינים שונים לחלוטין: מהענף אליו הוא משויך, דרך מיקומו, מתקניו, גודלו ומספר המבקרים האפשרי בו. 

כל אלו משפיעים באופן ישיר ועקיף על מספר המצלמות הנדרש. 

עליכם להתעדכן באשר להנחיות החלות עליכם בהתאם לסוג העסק שלכם.

בין התנאים שסביר ותצטרכו לעמוד בהם עם התקנת מצלמות אבטחה לרישוי עסקים:

  • התקנת מצלמות באזור החיצוני והפנימי של העסק
  • התקנת מצלמות מחוץ לתאי שירותים
  • התקנת מצלמות לזיהוי פנים
  • התקנת מצלמות לספירת קהל
  • התקנת מצלמות המאפשרות צפייה בדיעבד בחומרים המוקלטים ועוד...

לפני שדלתות העסק נפתות רשמית לקהל הרחב, הבטיחו כי אתם עומדים בכל דרישות הרישוי. לפרטים נוספים אודות מצלמות אבטחה לרישוי עסקים, התקשרו – 09-958-2627