הדרך המושלמת לפרסום בעסק – הכירו את מסכי הלד LED!

לכל בית עסק ישנו תקציב פרסום שנתי, המושקע בין היתר גם בפרסום בתוך העסק עצמו. פוסטרים, שלטי פנים או רול אפ מסתמנים כפתרונות חביבים בהחלט. עם זאת, למה להסתפק בפתרון נחמד כשאתם יכולים לפרסם עם מסכי לד? גם אתם תוכלו להשמיש את מסכי הלד שיאפשרו לכם להטמיע את ערכי המותג וסמליו השונים, לתקשר מסרים לקהל הלקוחות ואפילו למשוך מתעניינים להיכנס אליכם.

לאילו עסקים מתאימים מסכי הלד ומהם יתרונותיהם הבולטים?

התשובה פשוטה: לכל בית עסק שמעוניין בכלי איכותי, מתקדם, יעיל ובעל נראות מרשימה. המסכים מתאימים את עצמם אליכם לא רק ברמת התוכן שתוכלו לפרסם באמצעותם, אלא גם בגודלם. לא משנה מהו גודלו של בית העסק, הרי שהמסכים יכולים להשתלב גם אצלכם! היתרונות הבולטים של המסכים:

  • תרומה למיתוג צעיר, עדכני ורלוונטי 

  • נראות מרהיבה שמעוררת התרגשות ועניין בקרב לקוחות

  • כנותני שירותים, מסכי הלד מעניקים לכם בידול (לדוגמא: זוגות יתנו עדיפות למתחם שבו ישנו מסך לד גדול ברחבת הריקודים)

  • אמצעי פרסומי ירוק וחסכוני – לא עוד הדפסות על נייר!

  • מסך הלד LED הינו מודולרי, ניתן לחבר פנלים בגדלים שונים וצורות שונות לפי עיצוב בית העסק

מסכי הלד – הפרסמת וגם חסכת?

הפרסום (כן, גם בתוך העסק שלכם), חיוני ויעיל ועל כן אין ויכוח. עם זאת, פרסום מצריך מכם להשקיע כסף וגם לא מעט ממנו. הודות למסכי הלד, אתם יכולים לפרסם תכנים שונים ללא הגבלה וגם לחסוך זמן וכסף! איך בא לידי ביטוי החיסכון שלכם? אם משווים את פתרונות מסכי הלד לפתרונות אחרים כמו שלטי פרסום לדוגמא, הרי שעליכם לשכור את שירותיו של מעצב, להמתין לסקיצות ועריכות, לתת דגשים לתיקונים וכן – גם יהיה עליכם להשקיע לא מעט כסף בהדפסות.

מסכי הלד לעומת זאת מאפשרים לכם לפרסם, לברך, להודיע ולתקשר מסרים שונים בצורה חזותית ובאפס תלות באנשי מקצוע חיצוניים.  

שיניתם מיתוג או יצאתם במבצע חדש? מעדכנים את מסכי הלד!

בחנות, במשרד או בתחנת השירות אתם רוצים להעביר את הלקוחות שלכם בחוויה לא פחות ממושלמת. מסכי הלד יוצרים אפקט WOW הנשען על חדשנות ומודרנה. אחד היתרונות הבולטים ביותר של מסכי הלד לצורכי פרסום, הוא היכולת שלכם לעדכן בכל רגע נתון את המסרים המוקרנים עליהם. הודות להם, אתם יכולים לחסוך את ההתקשרות והתיווך עם משרד הפרסום והמיתוג, המעצבים, בית הדפוס וכיוצא בזה. מה תוכלו לפרסם על מסכי הלד?

  • מבצע חם ל-24 שעות יוקרן על מסכי הלד

  • ברכת ברוכים הבאים / חג שמח לכל הלקוחות

  • הודעה על מוצר חדש שהושק היום

  • מסכי הלד כאלמנט דקורטיבי מרשים בבית העסק

  • ידיעה אקטואלית שמלכדת ומחברת ("מברכים את נבחרת ישראל על הזכייה!")

אמרתם מסכי לד? אמרתםI SEE YOU 

אנחנו ב-I SEE YOU נשמח להמליץ לכם על מסכי הלד המתאימים ביותר לגודל העסק/משרד/חנות שלכם. מדובר על כלי חזותי ומרשים עליו תוכלו לפרסם מודעות, מבצעים, עדכונים, שעות פתיחה וכל העולה על דעתכם. אנו מבצעים התקנות של מסכים בשלל עסקים, לרבות מתחמי אירועים, אצטדיונים, בתי אירוח ועוד. לפרטים נוספים, התקשרו אלינו כבר עכשיו – 09-958-2627