סוגי מצלמות אבטחה – מה מאפיין אותם?

היום ניתן למצוא בשוק סוגים שונים של מצלמות אבטחה. 

רק חברה מקצועית תוכל לסייע לכם להחליט לגבי סוגי מצלמות אבטחה שהכי יתאימו לעסק שלכם. 

עובדי החברה יגיעו אליכם לעסק, יבחנו את פני השטח וייעצו לכם לגבי פתרון האבטחה המקיף ביותר לצרכים שלכם. 

יש לזכור כי התקנה מקצועית חיונית למימוש מלוא הפוטנציאל של המצלמות, מאחר וכיסוי חלקי עלול להגביל את היכולת שלכם לבקר ולעקוב אחר המתרחש בשטח. 

סוגי מצלמות אבטחה – נעים להכיר!

לפניכם מבחר סוגי מצלמות אבטחה שונים שיכולים להתאים לבית או לעסק. הכירו את הסוגים השונים:

  1. מצלמות אבטחה אנלוגיות – מדובר על מצלמות אבטחה מוכרות וותיקות, המהוות נתח מהותי משוק מצלמות האבטחה. מצלמות אלו מתבססות על עבודה במעגל סגור, כך שכל מצלמה מחוברת למערכת ההקלטה באמצעות כבל ייעודי. לכן מצלמות אלו דורשות תשתית מתאימה, שאינה קיימת בכל עסק. מצד שני, אם כבר יש לכם את התשתית, מדובר על פתרון נוח וזול יחסית.
  2. מצלמות אבטחה IP – מדובר על מצלמות אבטחה דיגיטליות, המחוברות לרשת המקומית או לאינטרנט. מצלמות אלו ניתנות לחיבור לרשת ולא מחייבות חיבור ישיר למקליט NVR / DVR, לכן הן מהוות פתרון נוח ומהיר יותר. מצלמות IP נחשבות לגמישות יותר והן מתאימות גם במקרים בהן לא ניתן להתקין תשתית ישירה מהמצלמת אבטחה ועד המקליט NVR. המצלמות יכולות להתחבר לרשת הוייפיי ולשדר את הצילומים בזמן אמת לסמארטפון שלכם. באמצעות אפליקציה ייעודית תוכלו לעקוב אחר המתרחש בבית העסק בכל רגע נתון או לשלוף צילומים ישנים יותר, המאוחסנים בענן. ניתן לחבר כמות בלתי מוגבלת של מצלמות למערכת ולמקם אותן בכל מיקום אפשרי, מאחר והן אינן מחייבות חיבור פיזי לשרת ההקלטה כמו NVR.
  3. מצלמות דמה – מדובר על מצלמות שמשמות להרתעה בלבד, הן אינן מחוברת למערכת הקלטה ואינן מצלמות את השטח. מצלמות אלו נהוג להציב בכניסה לבתי עסק, במטרה להרתיע פורצים וגנבים פוטנציאליים. 
  4. מצלמות נסתרות – מצלמות אלו משמשות לרוב מעסיקים, המעוניינים לעקוב אחר התנהלות העבודה השוטפת וביצועי העובדים. כמו כן, נהוג להשתמש במצלמות נסתרות על מנת לצלם את המטפלת של הילד או ההורה המבוגר, במטרה לוודא כי הכול תקין. מומלץ לפני התקנת מצלמות נסתרות להתייעץ עם עו"ד ולבדוק מה מאפשר החוק.
  5. מצלמות צינור – מדובר על מצלמות בצורת צינור, היכולות להגיע בתור מצלמות אנלוגיות או מצלמות IP. מצלמות אלו מיועדות בעיקר לתנאי חוץ אך לא רק.  
  6. מצלמות כיפה – נפוצות במיוחד בחנויות ובתי עסק שונים, מאחר ולא ניתן לזהות את כיוון הצילום של העדשה. בדרך כלל מצלמות אנטי וונדליות בתקן IK10 מגיעות בתצורה של מצלמות כיפה. 


אנו בחברת iSeeYou נשמח לספק לכם מגוון סוגי מצלמות אבטחה לעסקים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בפתרונות אבטחה לעסקים ונשמח להתאים לעסק שלכם את סוג המצלמה האידיאלי ביותר עבורו. 

נשמח לסייע ולייעץ לכם לגבי מצלמות אבטחה המתאימות לסוג ולאופי העסק שלכם, לצד התחשבות במגבלות התקציב וכמובן בצרכים ובהעדפות האישיות שלכם. אצלנו תקבלו שירות מהיר ואמין, תוך כדי הקפדה על עמידה בזמנים. לקבלת ייעוץ ומידע נוסף, צרו קשר!