אינטרנט אלחוטי תת קרקעי

לאורך השנים גברה הדרישה לשירותי אינטרנט אלחוטי תת קרקעי, מאחר וכל בעל חניון כבר מבין את החשיבות של תשתית אינטרנט יציבה ואמינה. חניונים תת קרקעיים עלולים לתת תחושה של בידוד מהעולם החיצון, דבר שמוביל לא פעם למקרי אלימות, שוד ותקיפה. לכן רק הגיוני לספק תשתית אינטרנט אמינה ואיכותית, שתוכל לספק תחושת ביטחון בקרב הלקוחות. לא מעט נשים ירגישו יותר בנוח להשתמש בחניון תת קרקעי, במידה והן יוכלו לדבר עם חברה בטלפון. כמו כן, היכולת להזעיק עזרה בזמן אמת יכולה לשנות לחלוטין את כל הסיטואציה, לכן חשוב לאפשר ללקוחות את היכולת לבצע שיחות טלפון ולהזעיק את המשטרה במקרי חירום. מעבר לכך, אינטרנט אלחוטי יאפשר לכל אחד להמשיך את שיחת הטלפון שלו, לסיים את הישיבה ולנהל שיחת זום, ללא שום בעיה.

הקמת רשת אלחוטית בחניון – מדוע כדאי להשקיע בכך?

בעידן הנוכחי רוב האנשים צמודים לטלפון הנייד שלהם. לא מעט אנשים מעבירים את הנסיעה באמצעות שיחת טלפון לחברים או לבני משפחה, מאחר והדבר מאפשר ליהנות מהנסיעה ולהימנע מתחושת הלחץ בפקקים. כמו כן, זוהי דרך נפלאה לייעל את הזמן וכמובן לשמור על קשר. לכן רק הגיוני לאפשר לנהגים להמשיך את השיחה שלהם לאחר הכניסה לחניון, ללא שום חשש מניתוקים פתאומיים. מעבר לכך, יש לזכור כי רוב הנהגים בוחרים להקשיב לפודקאסטים מעניינים תוך כדי הנסיעה, או לחילופין, להאזין למוסיקה באמצעות אחת האפליקציות. אך ללא קליטת אינטרנט לא ניתן להמשיך את השמעת המוסיקה או הפודקאסט, דבר שללא ספק פוגע בחוויית הלקוח. לכן מי שמעוניין לשפר את שביעות הרצון של הלקוחות ולהבטיח לעצמו לקוחות מרוצים ונאמנים, חייב לדאוג להתקנת תשתית אינטרנט בחניון שלו.

אינטרנט אלחוטי תת קרקעי – חיוני בכל חניון

רוב החניונים בארץ עדיין לא מכילים תשתית אינטרנט אלחוטית, דבר שלא פעם מוביל לסיטואציות לא נעימות. ברוב בנייני המגורים ובנייני המשרדים לא קיימת רשת אינטרנט שיכולה לשמש את העובדים או הדיירים. כתוצאה מכך, רבים מהאנשים חווים תחושת אי נוחות בזמן השיטוט בחניון, בחיפוש אחר הרכב שלהם. כאשר מדובר בשעות הלילה למשל, ישנה תחושה מלחיצה, הנגרמת כתוצאה מתחושת בידוד ומחוסר היכולת להזעיק עזרה במידת הצורך. אך באמצעות רשת אינטרנט תוכלו לאפשר ללקוחות החניון לגלוש באינטרנט, לנהל שיחות טלפון ולהגביר את תחושת הביטחון האישי שלהם. תוכלו להתקין תשתית עבור רשת אינטרנט אלחוטית, או לחילופין, לבחור בפתרון הליסינג. הקמת המערכת תהיה לרוב יקרה יותר, לכן בחלק מהמקרים עדיף לבחור בליסינג תקשורת אלחוטית, שמאפשר פתרון זול ונגיש יותר. 

אנו בחברת iSeeYou נשמח לספק לכם אינטרנט אלחוטי תת קרקעי באיכות הגבוהה ביותר ובהתאם לתקציב שנקבע מראש. אנו מקפידים על יחס אישי וליווי צמוד לכל אורך הדרך, לצד עמידה בזמנים ושימוש בטכנולוגיה המתקדמת ביותר בתחום. צרו קשר!