מי צריך אישור לקיום אירוע ומתי?

נכון להיום יש צורך לקבל אישור ממשטרת ישראל על מנת לקיים אירוע המוני. אישור לקיום האירוע מבטיח כי האירוע עומד בכל הסטנדרטים הנחוצים בתחום הבטיחות. המטרה היא כמובן להגן על משתתפי האירוע מפני עבירות אלימות, דוחק, שוד וכדומה. 

לכן אחת הדרישות של משטרת ישראל כולל התקנה של מצלמות אבטחה במקום האירוע. חשוב כמובן לבחור במצלמות המתאימות ביותר, שמותאמות לתנאי השטח ולתנאי מזג האוויר. 

המצלמות אמורות לספק תמונה ברורה של כל המתרחש בשטח, כולל מצבים בהם התאורה חלשה או אינה מספקת. 

לכן ישנה חשיבות מכרעת לעבודה עם חברה מקצועית ואמינה המתמחה בתחום, מאחר ונציגי החברה יוכלו לסייע לכם לתכנן את התקנת המצלמות בשטח, לבחור את המצלמות המתאימות ביותר לאופי האירוע שלכם וכמובן לבצע את מלאכת ההתקנה. 

אישור לקיום אירוע – נקודות חיוניות שחשוב להכיר מראש

כל מי שנמצא לפני הפקת אירוע המוני חייב לתת את הדעת למגוון רחב של פרמטרים שונים. 

הצלחת האירוע טמונה כמובן בכל אחד מהפרטים השונים, החל ממערכות הגברה עוצמתיות ועד לעיצוב השטח, הקפדה על קייטרינג וכמובן אישור מתאים לקיום האירוע. 

חברה שמתמחה בפתרונות אבטחה תוכל לסייע לכם להכין תוכנית ייעודית להצבת מצלמות האבטחה הנחוצות עבור האירוע, במטרה להגיש את המסמך למשטרה לצורך קבלת האישור המיוחל. 

ללא תכנון מדויק ומקצועי של מיקום המצלמות בשטח, לא תצליחו לקבל את האישור הנדרש להפקת האירוע. 

הדבר נכון לגבי כל סוגי האירועים ההמוניים, כולל קרקס רחוב, הפנינג, פסטיבל, אירוע ספורט וכדומה. 

כל אירוע המכיל כמויות גדולות של אנשים זקוק לכל אמצעי הבטיחות הנחוצים, על מנת להבטיח את בטיחות המשתתפים.

כיצד תוכלו לקבל אישור לקיום אירוע?

ישנם קריטריונים שונים המצריכים את קבלת האישור לקיום האירוע, לכן אם האירוע שלכם עומד בקריטריונים כנראה שתזקקו לשירותיה של חברה אמינה שמתמחה במצלמות אבטחה. יש לציין כי אופי האירוע אינו משמעותי, אלא הפרמטר החשוב ביותר הוא כמות המשתתפים.

 אירוע שמתרחש מתחת לכיפת השמיים מצריך רישוי ייעודי, במידה והוא מיועד ליותר מ- 500 אנשים. כמו כן, החוק מגדיר את הצורך ברישוי ייעודי לקיום האירוע, במידה והאירוע מתוכנן במקום שאינו מחזיק ברישיון המתאים לקיום אירוע המוני, או לחילופין, לא קיים ברישיון שלו אישור להגשת אלכוהול. 

יש צורך להגיש את כל האישורים והמסמכים הנדרשים, באמצעות תיק בטיחות. חשוב לוודא כי האירוע שלכם יכיל מצלמות המאפשרות ספירת קהל וראיית לילה, לצד מצלמות לניהול הרשאות רכבים וניהול חניונים, במידת הצורך.

אנו בחברת iSeeYou פתרונות תקשורת וביטחון נשמח לסייע לכם בקבלת אישור לקיום אירוע. אנו מתמחים במתן פתרונות אבטחה ונשמח לספק לכם שירותי השכרת מצלמות אמינות ואיכותיות לכבוד האירוע שלכם. אנו מספקים את שירותינו בכל חלקי הארץ ומקפידים על לוחות זמנים ועמידה בתקציב. לקבלת מידע נוסף ולביצוע הזמנות, צרו קשר!