אינטרנט אלחוטי בחניונים – למה צריך את זה?

האם הסיטואציה הבאה מוכרת גם לכם? אתם מנהלים ברכבכם שיח טלפוני עם שותף עסקי, עובד שלכם או עם בן משפחה. כשאתם מגיעים אל שער החניון, אתם מתנצלים על שעליכם לסיים את השיחה ומנתקים אותה. הסיבה? בחניונים תת קרקעיים אין קליטה. אז נכון, מיד עם עלייתכם למשרד או לביתכם תוכלו לחייג בחזרה ולהשלים את השיחה. במקרים אחרים, סיום השיחה עם גורמי מפתח רק מאחר ואתם נכנסים לחניון, עלול להתפרש כזלזול וחוסר נימוס. 


בשנת 2020 מעט מגוחך שאתם צריכים להתאים את עצמכם לתשתיות הקיימות במקום שהן יתאימו את עצמן אליכם. אנחנו ב-I SEE YOU מאפשרים לכם להמשיך לדבר (כן, גם בחניונים), להתכתב בווצאפ בקומה מינוס 1 ומעל לכל - תורמים לתחושת הביטחון שלכם עם התקנת מגדילי טווח. 

לא עוד חיפוש לא מועיל ופיראטי של מגבר קליטה סלולרית בחניון, מוצר זה כבר לא נגיש וכמעט שלא קיים עקב השינוי וההתקדמות בטכנולוגיה של Wifi-Calling. 

הידעת, מגבר קליטה סלולרית בחניון חייב אישור של משרד התקשורת. לא עוד צעצוע שמזמינים מסין! יש קרינה ויש תקן שאסור לעבור אותו. לכן הפתרון המומלץ היום הוא הקמת תשתיות אינטרנט אלחוטי בחניון תת קרקעי ולא שימוש במגברי קליטה סלולרית.


מדוע חשוב לאנשים להיות מחוברים גם בחניונים?

בשונה מחניונים הממוקמים במרכזי הרחובות, החניונים התת-קרקעים מבודדים. כידוע, החניונים מאופיינים במספר רב של מפלסים, אזורים וקומות. עבור רבים, הכלי היעיל ביותר להגנה עצמית הוא המכשיר הנייד שלהם, באמצעותו הם יכולים להישאר בקשר עם הקרובים אליהם ולהזעיק עזרה באירועי חירום. הבעיה היא שבחניונים אין קליטה וכך תחושת הביטחון מתערערת והשליטה חומקת מהידיים.

מיותר לציין כי חניונים (בעיקר תת קרקעיים), הפכו לזירה שבה פועלים תוקפים אלימים למטרות סחיטה, גניבה, איומים ופגיעות אחרות. הבחירה של אותם תוקפים בחניונים אינה מכרית: מדובר על מרחב יחסית מבודד שאין בו תנועה של אנשים, אך מעל לכל – אין בו קליטה סלולרית, מה שמאפשר להם לפעול ללא הפרעות. 

אנחנו מזמינים אתכם להרחיב את טווח התקשורת וליהנות מאינטרנט אלחוטי בחניונים, כך שתוכלו להישאר מחוברים ובטוחים יותר.

נשארים תמיד מחוברים, גם בקומה מינוס שתיים בחניון

הודות להתקנת מגדילי הטווח, גם אתם תוכלו ליהנות מקליטה וחיבור לרשת ה-WIFI וליהנות מתקשורת זמינה. בכל מקרה שלא יהיה תוכלו לתקשר עם בני משפחה, חברים, שותפים לעסק וכל אדם אחר. ישנה נטייה לחשוב כי התקנת מגדילי הטווח היא מעין "מחווה" שעושים למען הנשים, אך אין זה כך. המציאות מוכיחה כי תקיפות בחניונים מופנות גם כלפי קהל של גברים.

לא ניתן לשלוט בכוונותיהם של תוקפים ולא ניתן להפוך אותם מוסריים. מה כן אפשר לעשות? להגדיל את הקליטה בחניונים ולאפשר לכל אדם במצוקה להתריע על כך בזמן אמת, ולא לספר בדיעבד על אירוע החירום. 

לא רק למקרי תקיפה, היום בטכנולוגיה המתקדמת של כלל חברות הסלולאר ובמכשירים הנפוצים, ניתן להמשיך שיחה רגילה ולהמשיך לדבר רגיל גם במקרים שאין קליטה סלולארית, רק על גבי האינטרנט WIFI ממש כמו שיחה רגילה.

המפתח לכל הוא תקשורת איכותית!

ב-I SEE YOU אנחנו שמחים להציע לכם מגוון רחב של שירותי תשתיות תקשורת, ביניהם גם אינטרנט אלחוטי בחניונים. כל הפתרונות שלנו מותאמים לכם ברמה האישית, בהתאם לצורכי העסק והתקציבים העומדים לרשותכם. המטרה שלנו היא לבסס בעבורכם את תנאי התקשורת האידיאלים ביותר – ברמה הפנים ארגונית ומחוצה לה, בכותלי המשרד וגם בחניון התת קרקעי. 

לתיאום פגישה או ייעוץ טלפוני בנושא הרחבת קליטה בחניונים, פנו אלינו – 09-9582627