אתם יכולים לבנות עליהן: מצלמות אבטחה על מנוף באתרי בניה


למרות שמיותר להרחיב על יתרונותיהן של מצלמות האבטחה, אף פעם לא מיותר להזכיר מהם: המצלמות מאפשרות לכם לפקח על נוהלי העבודה, להרתיע גנבים ובמקרים הרלוונטיים לצפות בתיעוד חומרים מוקלטים. לצד מצלמות האבטחה שמותקנות מחוץ לבתי עסק ובתוכם, גם ישנן מצלמות אבטחה הממוקמות גבוה יותר - על מנופים. במידה ואתם לפני פרויקט בניה או בעיצומו, ראוי שתשקיעו בהתקנת מצלמות אבטחה על מנוף. 


יד ימינו של מנהל העבודה - מצלמות אבטחה על מנוף

מנהלי העבודה לא יכולים להיות בעת ובעונה אחת בכמה מקומות שונים, ובדיוק בשביל זה ישנן מצלמות אבטחה. עם התקנת המצלמות על המנופים, יכול מנהל העבודה לפקח בצורה יעילה על כל האתר: מתפקוד העובדים והקפדתם על ההנחיות, דרך הסנכרון בין הגורמים השונים ועד קצב התקדמות הפרויקט. המצלמה המותקנת על המנוף, מאפשרת למנהל העבודה לבצע בקרה ממעוף הציפור, מבלי שעליו לעלות לגובה. 


לבחירתכם, ישנה אפשרות להתקין מצלמה קבועה וסטטית, אך גם מצלמה ממונעת המאופיינות בפונקציות של זום ותנועה. מצלמות אלו מאפשרות לכם להתמקד על אזור ספציפי באתר (לדוגמא: ביקורת נוהלי עבודה על אזור X באתר), ואף ליהנות מפונקציה של זום עד ל-500 מטר. המשמעות: התייעלות משמעותית בכל נושא הפיקוח וניהול באתר הבניה. 


מצלמות אבטחה עם אנליטיקה – למי הן מיועדות?

מצלמה נוספת שהיא MUST בכל אתר בניה: מצלמות אבטחה עם אנליטיקה המותקנות על המנופים. מצלמות אלו מומלצות בכל אתר בניה ולפרויקטים בכל ההיקפים – קטנים או גדולים. מצלמות אלו יודעות להתריע בפניכם על תנועות חשודות, לדוגמא: כניסת רכבים שאינם מורשים, ניסיונות גניבת רכוש, מעשי ונדליזם וכיוצא בזה. היתרון האדיר הוא שבאפשרותכם להגדיר את השעות בהן המצלמה תשלח התרעות, זאת בהתאם לשעות בהן אתם נמצאים מחוץ לאתר. לדוגמא: מ-19:00 עד 07:00. 


ומה דעתכם על תיעוד בניית הפרויקט? מצלמת TIME LAPSE

זהו אולי לא הדבר הראשון שתחשבו עליו בהקשר של מצלמות אבטחה על מנוף, אך הן יוכלו לספק לכם גם מזכרת נעימה מהפרויקט. ישנן מצלמות TIME LAPSE, באמצעותן ניתן ליצור סרטון קצר של תהליך הבניה. ואיך זה עובד? המצלמה תצלם בכל X זמן תמונה של אתר הבניה. כך, עם סיום הפרויקט, יהיה ניתן לצפות בתהליך הבניה בהילוך מהיר – מהקמת התשתית והיסודות ועד התוצר המוגמר המסב לכם סיפוק וגאווה. 


איזו מצלמת אבטחה למנופים מתאימה לכם?

באופן טבעי, לכל פרויקט בניה בהתאם למאפייניו השונים, תתאים מצלמה אחרת. תפקידנו, בין היתר, הוא להתאים לכם פתרונות מדויקים שיענו בהכרח על הצורך הבסיסי שלכם, אך לא רק עליו. אנחנו ב-iSeeYou נאפיין את הפרויקט ונלמד אתכם בצורה יסודית, תוך שנתחשב בכל פרמטר: מהיקף פרויקט הבניה, הצורך הבסיסי שלכם (לדוגמא: פיקוח על נוהלי עבודה) ועד התקציב העומד לרשותכם. 


לקבלת פרטים נוספים אודות התקנת מצלמות אבטחה על מנוף, אתם מוזמנים לפנות אלינו – 09-9582627