מצלמות LPR - license plate recognition


מצלמות LPR - license plate recognition

ישנו דבר אחד שלא תהיו מוכנים להתפשר עליו במסגרת הפעילות העסקית שלכם: אבטחה. אי אפשר לדבר על אבטחה מבלי לדבר על מצלמות אבטחה. ישנן מצלמות המותקנות בתוך העסק, בכנסים גדולים וגם ישנן מצלמות LPR. הודות למצלמות החכמות בעלות אנליטיקה , תוכלו גם אתם ליהנות מסביבת עבודה בטוחה ומאורגנת יותר. מה מייחד את המצלמות?

  • המצלמה מזהה רכבים ע"פ לוחית הזיהוי (קולטת את מספר הרכב ומעבירה אותו למאגר נתונים)

  • ניתן לחבר את המצלמה לתוכנת פתיחת שערים אוטומטית

  • באפשרותכם ליהנות מבקרה מלאה – אילו רכבים נכנסו ויצאו

אנחנו ב-I see you פתרונות תקשורת וביטחון, מזמינים גם אתכם ליהנות ממצלמות האבטחה המתקדמות. אתם לא יכולים לשלוט בכוונותיהם של הנהגים ברכבים, אך בהחלט יכולים לשלוט על כניסתם לחניון שלכם. החברה שלנו מציעה פתרונות מתקדמים בעולמות האבטחה האלקטרונית ותשתיות התקשורת. 

חשוב להדגיש: כשם שמאבטחים את דלת הכניסה לבניין המשרדים, כך גם חשוב לאבטח את החניון. מצלמות האבטחה לא רק מסננות את כניסתם של אורחים לא רצויים, אלא שהן גם מעניקות תיעוד מלא. כך, במידה והתרחשו אירועים חריגים, תוכלו לצפות בחומרים המוקלטים ולפעול בהתאם.

עשינו עסק: כניסה לרכבים מורשים בלבד

בלא מעט ארגונים ובתי עסק, ישנה חנייה השמורה לעובדים ולקהל הלקוחות בלבד. דרך אחת באמצעותה תוכלו לבקר את כניסת הרכבים היא באמצעות שומר. דרך נוספת ומתקדמת יותר היא מצלמות LPR. מצלמת האבטחה החכמה היא זו שתאשר או תשלול את כניסתם של הרכבים, זאת באמצעות מנגנון יכולת זיהוי מספר הרכב ע"פ לוחית הזיהוי. מה זה נותן לכם בעצם?

  • כניסת רכבים מורשים בלבד. לדוגמא: עובדים עם חניה שמורה

  • כניסה אוטומטית ללקוח / יזם / קולגה שהגיעו לפגישה

  • מסננים כניסה של אורחים לא רצויים / נהגים שמעוניינים להיכנס לחניון שלכם

התקנת מצלמת LPR – למי כדאי להתקין אותה?

המצלמות המתקדמות שיודעות לזהות רכבים לפי לוחית הזיהוי, מותאמות להתקנה גם במקומות הבאים:

  • בנייני משרדים בהם עובדים שלל חברות. המצלמה תאפשר כניסה לעובדים בעלי היתר להחנות בחניון. 

  • מגרשי רכב והשכרת רכבים

  • מגדלי יוקרה ועוד...

ההתקנה חייבת להתבצע בגובה ומיקום אידיאלים, זאת לטובת קליטת לוחית הזיהוי ללא עיכובים מיותרים.

נהנים מאבטחה מתקדמת וחוסכים בכוח אדם

עם התקנת מצלמת LPR אינכם זקוקים עוד לשומר/סדרן בחניון. חשוב להבין כי מעבר לחיסכון הכספי הצפוי לכם, אתם בעיקר מעניקים חוויה טובה יותר לעובדים, לדיירים ולאורחים המגיעים אליכם. סדרנים בחניונים עוצרים כל רכב ומתשאלים אותו (אל מי הגעת, האם אתם עובד/מתגורר כאן וכיוצא בזה). במקרים בהם מדובר על רכבים שחונים על בסיס יומי בחניון, הרי שמדובר על מטרד. תנו למצלמות לעבוד עבורכם!

אנו מתאימים פתרונות בהתאמה אישית לכל לקוח, כאשר אנו לוקחים בחשבון את צורכי העסק, פתרונות האבטחה הנדרשים ותקציב. כשתרגישו בטוחים, גם תעבדו טוב יותר! לפרטים נוספים – 09-9582627