שו"ב


שו"ב

מערכות שו"ב דורשות ניסיון רב והבנת כלל מערכות הבטחון בעסק. אנו מתמחים ב"תפירת" חליפת שו"ב ללקוח שיוכל לתת פתרון יעיל ונוח לתפעול כלל המערכות. 

מערכת שו"ב אשר בנויה נכון שולטת על כל המערכות ממסך אחד: בקרת כניסה וניהול עובדים, מצלמות האבטחה, אזעקה, הקפצת תמונות וידאו מהטמ"ס או אנליטיקה, מפות סינופטיות של האתר, ניהול מוקד ופיקוח סדר עבודה במקרה של אירוע ועוד.

כיום, אבטחת העסק שלכם הינה משימה קלה, פשוטה ומשתלמת מאי פעם. עם התפתחות המכשור והטכנולוגיה בתחום האבטחה, ניתן כיום ללא שום בעיה לרשת את העסק שלכם במגוון רחב מאוד

של מצלמות אבטחה לעסק, ועל ידי כך להבטיח כי כל מה שמתרחש בעסק, הן בשעות הפעילות והן מחוץ לשעות הפעילות, יהיה מתועד ומפוקח ללא הרף באופן אוטומטי. 

ברגע שחלילה מתרחש משהו שלילי בעסק, או כאשר מתעורר חשד לכך שהתחולל אירוע שלילי בעסק, כגון גניבה, פריצה וכו, אתם יכולים לפנות אל המחשב או ה-DVR / NVR ולבדוק את החשדות שלכם מול התיעוד האלקטרוני.

מצלמות אבטחה לעסק מגיעות בשלל דגמים, אשר מבקשים לענות על צרכים שונים ומגוונים של בעלי עסקים. 

כך למשל, יש מצלמות אשר פועלות על תשתית של כבלים קואקסיאליים, כגון מצלמות מסוג האנלוגי הסטנדרטי הנפוץ וגם בטכנולוגיה החדשה HD-SDI HD-Serial Digital Interface.

מצלמות אלו משדרות באיכות גבוהה במיוחד, אולם הן כאמור דורשות תשתית פיזית של כבלים.

מדובר במצלמות יחסית יקרות, אבל כאלו אשר מבטיחות איכות צילום נהדרת. מצלמות אבטחה לעסק משוכללות יותר הן מצלמות מסוג IP. מצלמות אלו מגיעות עם ממשק ועם

תוכנה פנימיים, והן מצלמות דיגיטאליות לכל דבר ועניין. 

ניתן למצוא אותן במקומות ציבוריים רבים, כגון בשדות תעופה, בחנויות יוקרה וכדומה. מצלמות אלו, יתרונן הגדול הוא שהן מתחברות לאינטרנט על ידי כבל רשת או בחיבור אלחוטי WiFi, כך שאין חובה במכשיר מקליט, וניתן לצפות

ולשלוט על ההגדרות שלהן ועל תוכן ההקלטה בכל מקום באמצעות חיבור לרשת. 

יחד עם זאת, מדובר במצלמות יקרות יותר מן המצלמות הרגילות, לעתים, הרשת אינה עומדת בעומס שנוצר עקב עומס כמות הנתונים שמצלמות IP אלו מעבירות ולכן יש לתכנן את מאפייני הרשת לפני ההתקנה.

לסיכום, התקנת מצלמות אבטחה לעסק היא משימה אותה יש להשאיר בידי אנשי מקצוע המתמחים בתחום. 

תחום המצלמות הינו תחום מורכב ביותר, וחשוב מאוד לבצע התאמה מדויקת ככל הניתן בין הצרכים של העסק שלכם, לבין סוג המצלמות ואיכות ההקלטה בהם תשתמשו. 

התאמה מדויקת כזו תבטיח לכם תוצאות מקסימאליות והגנה כמה שיותר טובה ומקיפה לעסק שלכם ולהשקעה שלכם בו.