רישוי כנסים

כל מי שמעוניין להפיק כנס חייב להיות מודע לנושא של רישוי כנסים. חשוב להבין כי כל אירוע רב משתתפים עלול להצריך רישוי מיוחד, שמבטיח עמידה בכל תקנות הבטיחות. 

יש לזכור כי במידה וכמות גדולה של אנשים מתרכזת במקום אחד, הדבר עלול להוביל ללא מעט סיכוני בטיחות שונים. למשל, במקרה של שריפה, יש לוודא כי המשתתפים בכנס יוכלו לפנות את המקום בצורה מהירה ויעילה, ללא שום חשש לחיי אדם. 

לכן יש לוודא כי הכנס המתוכנן יקבל את האישור המתאים מכל הגורמים הרלוונטיים, מאחר ומי שלא ידאג לכך מראש, עלול לשאת בקנסות כבדים ואף לסכן חיי אדם. 

אחת הדרישות של משטרת ישראל היא להציב במקום מצלמות אבטחה, לצורך יצירת הרתעה ושמירה ופיקוח על הסדר. 

לכן חשוב לפנות לחברה שמתמחה בתחום, על מנת לשכור את מצלמות האבטחה המתאימות ביותר לכנס שלכם, תוך כדי התחשבות בתנאי השטח, בכמות המצלמות הנדרשת וכדומה.

רישוי כנסים – מה מעולם לא סיפרו לכם?

היום ניתן לשמוע על כנסים המיועדים לעובדי החברה, במטרה להעשיר את הידע של העובדים ולשפר את היכולות המקצועיות שלהם. 

כמו כן, ניתן להגיע לכנסים שונים מעולמות האקדמיה, כנסים שנועדו לצורך מיתוג העסק או המוצרים החדשים שלו וכדומה. 

בכל מקרה שבו מדובר על כנס המכיל כמות גדולה של אנשים, יהיה צורך לקבל אישור מיוחד לצורך קיום הכנס. 

המטרה היא כמובן לשמור על הביטחון והבטיחות של משתתפי הכנס, מאחר וכמות גדולה של אנשים המקובצת במקום אחד, עלולה להוביל לאסון. 

החוק מגדיר כי אירוע שמכיל יותר מ- 500 משתתפים מחייב רישוי כנסים, במידה ומדובר על אירוע שמקבץ את כל המשתתפים במקום אחד. 

מה כדאי לכם לדעת לגבי רישוי כנסים?

כדאי לציין כי כנס המתקיים במקום העבודה ומיועד לעובדים בלבד, אינו מצריך רישוי כנסים. 

לעומת זאת, כנס שמתקיים במקום אחר, או לחילופין, כולל אנשים נוספים מלבד העובדים, יצריך מכם לדאוג לרישוי מתאים. 

אחד הפרמטרים לקבל הרישוי הנחוץ לכם לצורך קיום הכנס, כולל התקנה של מצלמות אבטחה מתאימות. משטרת ישראל מחייבת שימוש במצלמות אבטחה במהלך כנס מרובה משתתפים, במטרה להבטיח התנהלות תקינה ומסודרת של כל המשתתפים. 

מומלץ לפנות לחברה שמתמחה בתחום, על מנת לשכור ממנה את המצלמות המתאימות ביותר למשימה וכמובן להיעזר בשירותי ההתקנה המקצועיים שלה.

אנו בחברת iSeeYou נשמח לסייע לכם בתחום של רישוי כנסים. אנו מתמחים בפתרונות תקשורת וביטחון ונשמח לסייע ולייעץ לכם בתחום. נשמח לספק לכם סל מוצרים ופתרונות אבטחה המתאימים לצרכי הכנס שלכם, במטרה לעמוד בכל התקנות הרלוונטיות לצורך קבלת האישור הנדרש לקיום הכנס. 

אנו מספקים את שירותינו בכל חלקי הארץ ומקפידים לספק לכם יחס אישי ומקצועי, כמו כן ביכולתנו לספק חפ"ק נייד הכולל את כל פתרונות האבטחה לכל תנאי שטח ולכל מקום. לצד עמידה בלוחות זמנים ובמגבלות התקציב שהוגדרו מראש. לקבלת פרטים נוספים, צרו קשר!