ספירת אנשים דיגיטלית באירועים

היום ישנה חשיבות מכרעת למערכת המאפשרת ספירת אנשים דיגיטלית באירועים. מדובר על מערכת אלקטרונית דיגיטלית של ספירת אנשים, שיכולה להתאים למגוון רחב של מטרות שונות. המערכת מורכבת ממספר מצלמות לספירת אנשים, המחוברות לשרת שמסוגל לעבד את הנתונים שמגיעים מכל מצלמה ולבצע אינטגרציה. מערכת מסוג זה מסוגלת לספק הערכה מדויקת של כמות האנשים במקום, דבר שהכרחי על מנת לשמור על תקנות הבטיחות וכמובן לספק מידע רב ערך עבור מפיקי האירוע. תקנות הבטיחות קובעות את כמות האנשים המקסימלית שיכולה לשהות בכל שטח, כולל - קניונים, חנויות, אולמות אירועים, מקומות פתוחים וכדומה. לכן חשוב להתקין מערכת לספירת קהל, במטרה לדעת בכל רגע נתון את כמות האנשים במקום.

ספירת אנשים דיגיטלית באירועים – על מה חשוב לתת את הדעת?

היום ניתן למצוא לא פעם מערכת לספירת אנשים המותקנת בכניסה לקניונים וחנויות גדולות. מערכות מסוג זה נועדו לא רק לשמור על בטיחות הלקוחות, אלא גם לספק מידע חיוני לבעלי המקום. למשל, באמצעות המערכת ניתן לנתח את התנהגות הלקוחות ולחשב את יחס ההמרה. כמות גדולה של לקוחות, לצד אחוזי מכירות נמוכים, עלולים להעיד על בעיה באיכות הסחורה או ביכולות המוכרים. כמו כן, המערכת מאפשרת לבצע ניתוח של שעות העומס במקום, ובהתאם לכך לספק תובנות עסקיות יעילות. ניתן למשל לצאת במבצעים מיוחדים בשעות העומס, על מנת להגדיל את היקף המכירות ולשפר את יחס ההמרה. מעבר לכך, במידה ונעשה קמפיין שיווקי או פרסומי ניתן להשתמש בנתוני המערכת על מנת לנתח את תוצאות הפרסום ואת רמת היעילות שלו, בהתאם לכמות הלקוחות שהגיעו לאירוע המדובר. 

כל היתרונות של ספירת אנשים דיגיטלית באירועים

כאשר מדובר על אירוע המוני שמוגבל לכמות מסוימת של אנשים, ישנו צורך בספירה מדויקת של כמות האנשים הנוכחים במקום. יש לזכור כי אירוע המוני מחייב הוצאת רישיון מיוחד, המותנה בספירה מדויקת של כמות האנשים במקום. לכן ישנו צורך להשתמש במערכת לספירת קהל, במטרה לעמוד בתקנים הנדרשים ולהימנע מקנסות או מביטול האירוע. חשוב לציין כי מערכת ספירת קהל חיונית גם באולמות אירועים, מועדונים, אצטדיונים וכל מקום גדול, שנועד להכיל כמות משמעותית של אנשים. מאחר ויש צורך ברישוי המשטרה לצורך קיום אירוע המוני, מארגני האירוע חייבים להצטייד במערכת מסוג זה. אין זה מספיק לספור את כמות האנשים באמצעות מאבטח או שומר, מכיוון שהמשטרה דורשת מידע אמין ומדויק יותר. הדבר חיוני כדי לשמור על בטיחות האנשים ולמנוע צפיפות יתר. כמו כן, חשוב לזכור כי במקרה של שריפה או אירוע בטחוני, כמות גדולה מידי של אנשים לא תצליח להתפנות בזמן מהמקום, לכן ישנן הגבלות ברורות לגבי כמות האנשים שניתן להכניס לכל מקום ולכל אירוע. 

אנו בחברת iSeeYou נשמח לספק לכם מערכת המאפשרת ספירת אנשים דיגיטלית באירועים. לקבלת ייעוץ ופרטים נוספים, צרו קשר!