מצלמות אבטחה למגרשים – מדוע גם אתם צריכים אותן?

יש בבעלותכם חניון תת קרקעי, מגרש חניה ברחוב מרכזי בעיר או מגרש מכירת רכבים? גם אתם צריכים מצלמות אבטחה למגרשים! למרות שבכניסה לחניונים נתלים לרוב שלטים המדגישים כי בעלי החניון לא אחראים לשום נזק שיגרם לרכבים, עדיין חשוב לכם לגלות אחריות כלפי לקוחותיכם ולתעד את כל המתרחש בשטח שלכם.

אנחנו, ב- ISEEYOU, מציעים לכם התקנה של מצלמות אבטחה שיתרמו לפעילות העסקית שלכם, ישמרו את שביעות הרצון הלקוחות ויאפשרו להם להחנות את רכבם בראש שקט. מצלמת אבטחה למגרשים עונה על כמה צרכים עיקריים:

  • פיקוח על כל הנעשה במגרש – בשעות בהן הוא פתוח וסגור

  • פיקוח כי כל הנהגים משלמים על החנייה – במידה והחניה בתשלום

  • שמירה על הסדר (חניה לפי הסימון, מניעת חסימת רכבים, שמירה על כבודם של הנכים עם שמירת חניות הנכים בעבורם בלבד)

  • בנוסף, ניתן להתקין מצלמות LPR - מצלמות עם זיהוי מספר הרכב + פתיחת שערים אוטומטית

  • אפשר להתקין מצלמות אבטחה למגרשים עם אנליטיקה (בינה מלאכותית) המדווחות על נסיעה נגד כיוון הנסיעה ולהתריאה על עברות תנועה אחרות שמנוגדות להוראות החניון כגון עבידה או חניה במקום אסור.

שומרים על הסדר בחניון באמצעות מצלמות אבטחה למגרשים

כולם מסכימים כי אין נהג שאוהב לחפש חניה. עם זאת, ישנם נהגים שלוקחים את החוק לידיים ומחנים את רכבם גם במקומות חניה המיועדים לנכים. מעבר לכך שמדובר על עבירה על החוק, הרי שזוהי גם עבירה מוסרית. עם התקנת המצלמות, תוכלו גם אתם, בעלי מגרשי החניה, לפקח ולהבטיח כי מקומות החניה השמורים לנכים, יישארו פנויים אך ורק להם. חשוב להבין כי נהג נכה שמגיע לחניון ומגלה כי מקום החניה המיועד לו תפוס ע"י רכב ללא תו נכה, רואה בכך זלזול מצד בעל החניון. מנעו מראש את חוסר הנוחות ודאגו להתקנת המצלמות.

נזקים לרכבים במגרש החניה? בשביל זה יש מצלמת אבטחה למגרשים

לעתים, נזקים לרכבים נוצרים דווקא בעת שהם חונים. איך זה קורה? נהג שמנסה לצאת ממקום החניה שלו, פוגע בתום לב ברכב שמאחוריו וגורם לו לנזק. בעוד ישנם הנהגים המשאירים את פרטיהם ולוקחים אחריות על הנזק שהם עשו, ישנם אלו שבוחרים לברוח כאילו דבר אינו קרה. עם התקנת מצלמות אבטחה למגרשים, ניתן לזהות את אותם נהגים שגרמו לנזקים.

כמו כן, המון פעמים הנזקים לרכבים החונים בחניונים או במגרשי מכירת רכבים, הינם תוצר של פגיעה ישירה – וונדליזם טהור. המניעים של אלו הפוגעים ברכבים לא ידועים, אך מה שברור כשמש הוא שחשוב וצריך למנוע מהם את הנזקים הבאים. אתם אמנם לא יכולים לשלוט בכוונותיהם, אך אתם בהחלט יכולים לפקח על הנעשה בשטח הפרטי שלכם עם מצלמת אבטחה למגרשים. 

מעוניינים בהתקנת מצלמות אבטחה למגרשים שברשותכם? אנחנו כאן לשירותכם! אנו מתחייבים על הדברים הבאים:

  • איתור צורך מעמיק ויסודי. המטרה: התאמת פתרון האבטחה המתאים לכם – לצרכים שלכם

  • שירות אדיב, מחויך ומסור – לפני ואחרי התקנת המצלמות

  • התחייבות לעמידה בזמני ההתקנה 

לפרטים נוספים ותיאום התקנה, פנו אלינו – 09-9582627

קראו גם על: מצלמת אבטחה למפעל