התקנת מצלמות אבטחה סולאריות

המצלמות עובדות עבורכם נון סטופ, 24/7, ומעניקות לכם תיעוד מלא של סביבת העבודה, העובדים והמבקרים המזדמנים. מצלמות האבטחה יכולות לספק לכם מידע רב, שבהכרח יהיה העדות האמינה והאובייקטיבית ביותר:

  • מוסר העבודה של הצוות שלכם
  • תיעוד של גניבה – של גנב אלמוני או של עובד
  • עימות פיסי בין עובדים / לקוחות 
  • הטרדות מיניות / תקיפות ועוד...

כל עוד העבודה שלכם תחומה בארבעה קירות בלבה של עיר גדולה, פתרון האבטחה עליו יומלץ לכם הוא מצלמות אבטחה "רגילות". עם זאת, מה קורה כשסביבת העבודה שלכם נמצאת באזור מעט מאתגר מבחינת תשתיות החשמל? אם חשבתם שתצטרכו לוותר על מצלמות האבטחה, כדאי שתחשבו שוב. אנחנו ב- iSeeYou  מתקינים מצלמות אבטחה סולאריות!

תפקידן של מצלמות אבטחה סולאריות

המצלמות הסולאריות לא שונות בתכליתן מהמצלמות "הרגילות". כידוע, נושא האבטחה הוא נושא הרלוונטי לכל העסקים – הקטנים והגדולים. מצלמות האבטחה ממלאות 2 תפקידים עיקריים:

  • תיעוד מלא של המתרחש בתוך ומחוץ לארגון 
  • המצלמות כאמצעי הרתעה שעשוי להפחית את מקרי הגניבה בעסק

מתי נמליץ על התקנתן של המצלמות הסולאריות?

כאמור, ישנם עסקים הממוקמים באזורים שתשתית החשמל בהם מוגבלת. כידוע, תפקודן של מצלמות האבטחה מותנה בחיבור לחשמל, כך שטכנית לא ניתן לתעד אזור שאין בו חשמל או מתח יציב ואמין. כאן נכנסות לתמונה המצלמות הסולאריות שלא מחייבות חיבור לרשת החשמל. במידה ואתם מעוניינים לתעד שדה חקלאי, פרדסים, מעברי גבול, אזורים מדבריים, אתרי בניה, קרקעות שטרם החלה בהן הבניה וכיוצא בזה – המצלמות הסולאריות הן המענה האידיאלי בעבורכם.

מצלמת אבטחה סולארית כוללת את החלקים הבאים:

  • פאנלים סולאריים
  • מטענים
  • מצברים
  • משדרים אלחוטיים

חשוב לציין: לוותר על התקנת המצלמות זה להמר על הרכוש שלכם! כך לדוגמא, כאשר מדובר על גניבות באתרי בניה. הגנבים מודעים היטב לעובדה כי בשלבי הבניה ההתחלתיים, לא מותקנות מצלמות מאחר ואין דרך לחבר אותן. הם מנצלים זאת לגניבת חומרי בניין וכלי עבודה. באתרי בניה, בהם תשתית החשמל מוגבלת, המצלמות הסולאריות הן המענה האיכותי והיעיל.

נותנים לשמש לעלות עם מצלמות אבטחה סולאריות

אנו מאמינים בהתאמת פתרונות באופן אישי. לכל עסק ישנם צרכים ייחודיים, אותם אנו מבקשים ללמוד בכדי לבסס את תשתית האבטחה הנרחבת, האידיאלית והיעילה. כך לדוגמא, עם התאמת מצלמות אבטחה סולאריות. במקרה זה, נבקש ללמוד את היקף החשיפה לשמש במקום בו אנו עתידים להתקין את המצלמות. רק כך, נוכל להתאים פנלים ומצברים בגודל מתאים. מבלי שמתבצע תכנון מקיף ויסודי, הסבירות כי המצלמה תעבוד, תשדר ותקליט ללא הפרעות, נמוך.

התקנת מצלמות אבטחה סולאריות עם iSeeYou ! גם באזורים שסובלים מהיעדר תשתית, ניתן להקליט ולתעד את כל המתרחש. מצלמות האבטחה מאפשרות לכם לפקח על נהלי עבודה, להרתיע גנבים ובמקרים הנדרשים גם לתחקר אירועים חריגים. לפרטים נוספים, התקשרו – 09-9582627