מצלמות אבטחה לזיהוי מספרי רכב

בכל בוקר, כל אחד מהעובדים שלכם המגיע עם רכבו אל מקום העבודה, נתקל בפני שער חניה סגור. לא שיש בעיה עם השער (להפך, הוא חיוני!), אלא שהבעיה היא עיכובם המיותר של העובדים. בכדי שהם יוכלו להיכנס עם רכבם אל החניה הפרטית, הם נדרשים לחייג אל המזכירה, או לחילופין להמתין על הקו לנציג מטעם חברת השערים שיפתח בעבורם את השער.

לשמחתכם, הריטואל המעיק הזה לא חייב להמשיך וללוות את השגרה שלכם ושל עובדיכם. מצלמות אבטחה לזיהוי מספרי רכב הכוללות מערכת LPR, חוסכות זמן רב ודואגות לפתיחה מידית של שער החניון לנהגים שרכבם רשום במאגר. אז האם כדאי להשקיע במצלמה שכזו ומהם היתרונות שלה? 

תור ארוך של רכבים בכניסה לחניון? מצלמות אבטחה לזיהוי מספרי רכב!

ישנם "פיקים" בכניסה וביציאה מהחניון: בשעת הבוקר כשהעובדים מגיעים למקום העבודה וממתינים להיכנס, ובשעות הערב לאחר שהם מחתימים את כרטיס העובד ויוצאים לבתיהם. מבלי שמותקנת אצלכם מצלמה לזיהוי מספרי רכב, אתם עלולים לסבול מ"פקקים" ארוכים, מתישים ובעיקר מיותרים בכניסה וביציאה מהחניון. 

איך זה קורה? כל נהג שמגיע עם רכבו ומבקש להיכנס לחניון נדרש להציג את עצמו. רק אז, השומר עולה בקשר ומבקש בעבורו אישור כניסה. וכך, יכולות לעבור להן דקות ארוכות עד שהכניסה לחניון מאושרת. אלו מכם שברשותם חניון פרטי אליו מורשים להיכנס העובדים, יכולים להעיד כי בשעות השיא יכולים להמתין מחוץ לחניון גם עשרות רכבים!

עם מצלמות אבטחה לזיהוי מספרי רכב, כל עובדיכם יכולים להיכנס בתוך שניות לחניון – ללא עיכובים או המתנה ממושכת. הסבירות לתור ארוך של רכבים מחוץ לחניון, אפסית עד לא קיימת. 

חיסכון בכוח אדם הודות למצלמות הזיהוי החכמות

מעבר לכך שתקלו מאד על העובדים שלכם ותאפשרו את כניסתם המהירה של אורחים שרכבם נרשם, הרי שישנו יתרון נוסף: במקרים רבים אף תוכלו לחסוך בכוח אדם. ישנם ארגונים שמעסיקים שומר בכניסה לחניון, שתפקידו לאשר את כניסת הרכבים. עם מצלמות אבטחה לזיהוי מספרי רכב, אין כל צורך בבודק רכבים שמועסק במשרה מלאה, שכן השער נפתח אוטומטית לרכבים הרשומים. 

התקנת מצלמות לזיהוי לוחיות הרישוי עם I SEE YOU!

אנחנו לא רק מוכרים לכם את המצלמות, אלא גם מגבשים אסטרטגיית התקנה נכונה ומבצעים את ההתקנה בפועל. מאחר ומטרת המצלמות היא לזהות את מספרי הרכב, ישנה חשיבות רבה למיקום המצלמה בחניון. לדוגמא: הצבתה במקום גבוה או נמוך מדי, עלולה לגרום לכך שהמצלמה לא תקלוט את מספרי הרכבים והשער לא יפתח. 

אנו מתחייבים בפניכם על שירות אדיב והתקנה מקצועית! אם ברשותכם חניון פרטי שהכניסה אליו מוגבלת לרכבים מסוימים, מצלמות אבטחה לזיהוי מספרי רכב יכולות להקל עליכם ואף לחסוך לכם! נשמח למסור לכם פרטים נוספים ולתאם התקנה. התקשרו – 09-9582627