פתרונות אבטחה ותשתיות תקשורת עם I SEE YOU

ללא פתרונות תקשורת, לא תוכלו להעניק שירותים, למכור את מוצריכם ולתקשר עם העובדים שיושבים בקומה מעליכם. 

ללא פתרונות אבטחה? תהיו חשופים, תוך שלעתים גם תהיו מוגבלים בהוצאה לפועל של פרויקטים הדורשים בפתרונות אבטחה מסוימים. 

אנחנו ב-I SEE YOU, שמחים להציע לכם מנעד רחב של פתרונות מתקדמים בתחום התקשורת והאבטחה – ממצלמות אבטחה ועד הקמת חדר ישיבות, ממערכת לספירת קהל ועד מערכות גילוי ופריצה. 

בין הלקוחות המרוצים שלנו:

  • שילב

  • נעמן

  • מזרחי טפחות

  • קניוני G – גזית גלוב

  • דור אלון ועוד...

אנו נצמדים לסטנדרט הגבוה ביותר בכל הקשור לאיכות, אמינות ומקצועיות. 

פתרונות תקשורת ואבטחה עם I SEE YOU, כל מה שהעסק שלכם צריך!

תחומי הפעילות נרחבים ומגוונים, עבורכם ובשבילכם!

כיום, מרבית העסקים – הגדולים והקטנים, מעוניינים ליהנות משירות הניתן במתכונת one stop shop. במילים אחרות: ליהנות מכמה שיותר שירותים חיוניים ומכמה שפחות התעסקות אל מול ספקים/נותני שירות. 

אנחנו שמחים להציע לכם מנעד רחב של שירותים בתחום פתרונות אבטחה ותשתיות תקשורת, תחת קורת גג אחת! 

מה אנחנו מציעים לכם? בין היתר:

הפתרונות מותאמים אליכם, ולא להפך

לכל עסק ישנם צרכים שונים, וכל עסק מאופיין בצורה שונה: מאופי הפעילות, דרך היקף הפעילות ועד מספר העובדים. 

כל פתרון שאנו מציעים, מותאם אליכם ברמה האישית! אנחנו לא מאמינים ב"חבילת פתרונות" מוכנה, אלא שאנו יוצרים עבורכם את הסל המדויק לצרכים שלכם. 

המוטיבציה: להבטיח התאמה אידיאלית של פתרונות אבטחה ותשתיות תקשורת לאופי פעילותכם, תוך חיסכון בעלויות ההקמה, התפעול והתחזוקה.

עמידה בזמנים אליהם התחייבנו בפניכם

אנו מתחייבים על עמידה בזמנים, ולא במקרה. מדוע? משום שעיכובים בהקמה של חדרי תקשורת או התקנת מצלמות אבטחה לדוגמא, עלולים לשבש את שגרת הפעילות שלכם. לדוגמא: עיכוב בסיום הקמת חדר התקשורת, ימנע מכם לקיים את הפגישה העסקית שלכם כמתוכנן. 

עיכוב באספקת מצלמות האבטחה לאירוע גדול שאתם מארגנים, ימנע מכם לקיימו. עמידה בזמנים היא חלק מסטנדרט השירות שלנו, סטנדרט שאנחנו לא חורגים ממנו.

הטכנולוגיה מתקדמת, ואיתה גם אנחנו...

פתרונות שרק לפני חמש שנים הוכתרו כ"דבר הגדול הבא", יכולים להיות כיום מוגדרים כמיושנים (ובמקרים קיצוניים יותר, כלל לא שמישים). 

האחריות שלנו כלפיכם, קהל הלקוחות שלנו, היא ללמוד, להתעדכן ולהתאים את הפתרונות שאנו מציעים בהתאם לקצב התקדמות הטכנולוגיה. 

עולם פתרונות אבטחה ותשתיות תקשורת הוא עולם דינאמי וגמיש, וכך גם אנחנו: נאפיין את הצרכים שלכם ונציע לכם את הפתרונות העדכניים ביותר!

מעוניינים בהצעה עבור פתרונות אבטחה ותשתיות תקשורת? אנחנו ב-I SEE YOU מתאימים סל פתרונות ללקוחותינו בהתאם לצרכים ולתקציב אישי. 

לפרטים נוספים, תוכלו לפנות אלינו עוד היום - 09-9582627